Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Besértődnétek ha az após...

Besértődnétek ha az após folyamatosan csak légből kapottan ígérgetne , de soha sem tartana be semmit ? Várjátok, hogy jön mert aznapra ígért ház körüli segítséget , de nem jön és folyton eljátssza ezt ?

Figyelt kérdés
Ígérte , hogy ma jön segíteni kipakolni a pajtát mert egyedül nem tudom . Még ő ajánlotta fel , múlt héten . Akkor szombatra mondta akkor sem jött, mára ígérte helyette . Ma sem jött . Átütemeztem a napot is miatta , hogy akkor segítek mivel mégis csak a mi pajtánk én tudom melyik dobozban mi van, mit hova tegyünk . Természetesen kicsit sem zavarta, hogy nem jött én ezt szóvá is tettem neki . A barátommal elmentünk sétálni ,és mondtam neki, hogy apád ne ígérgessen felelőtlenül erre fel még engem cseszett le, hogy miért szóltam neki . Ne haragudjon a világ de azért ha valakinek megígérek valamit , akkor igyekszem betartani. Ráadásul semmi dolga nem volt mert sakkozott a gépen . Szerintetek jogosan vagyok dühös és csalódott vagy nekem kellene kussban lennem ?
okt. 15. 16:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%

"mert egyedül nem tudom"-- Miért nem a barátod segít?

"A barátommal elmentünk sétálni"--Pakolhattátok volna a szarjaitokat helyette.

"Ráadásul semmi dolga nem volt mert sakkozott a gépen ." - - Ezek szerint mégis volt dolga. Nincs jogod beosztani az idejét.

okt. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%

Nem apósod. A barátod apja. Nem vagytok házasok a barátoddal.

Semmi kötelességr neked pakolni, pakoljon a barátod

okt. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A barátom a könyvelést csinálta az apja helyett , hogy ő tudjon jönni segíteni mert azt beszélték meg,és azt károgta, hogy a fia csinálja azt ő meg jön segíteni .
okt. 15. 18:02
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Milyen lekezelően beszélsz a barátod apjáról.. És még te várod el, hogy segítsen? Háboroghatsz itt, akkor sem rendelkezel senki idejével a sajátodon kívül.
okt. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Én csak azt nem értem mi a kérdés. Te láthatóan besértődtél, de ahelyett, hogy velük kommunikálnál itt vered a hisztit.
okt. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

A férjedet nem zavarja, hogy barátod van? Akkor hármasban kipakolhattatok volna.


Amúgy meg egy be nem tartott igeret után mondjuk eszembe nem jutna átszervezni a napomat miatta, simán megoldanam nelkule

okt. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
Milyen apósod, ha nem is vagy férjnél? Nem várhatsz el egy félig idegentől segítséget. Ha megbízhatatlan, akkor tudsz róla, hogy nem számíthatsz rá, ennyi. Neked semmilyen kapcsolatban nem kell vele lenned.
okt. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem, csak szimplán egy hantás, megbízhatatlan embernek gondolnám. 2-3 alkalom után már csak legyintenék az igéreteire.
tegnapelőtt 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
Tudja ő is, hogy az apósod? 😂
tegnapelőtt 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akkor innentől kezdve tudod, hogy csak ígérget és többet ha ajánlkozik bármi munkára, szépen visszautasítod. Mert tudod, hogy egy kamugép.

Aztán pakoljátok ketten a pasiddal a pajtát, max segítségnek fogadtok egy napszámost. Aztán hárman csak kész lesz.

Barátoddal ne cirkuszolj az apja miatt, nem éri meg. Ő is látja pontosan milyen, csak rosszul esik neki ha kimondják.

Legközelebb ha mondja hogy jön apám segíteni akkor mondod neki hogy kösz, nem kell. A mi házunk, fiatalok vagyunk, oldjuk meg már ketten.

tegnapelőtt 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!