Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kérlek adjatok tanácsot mit...

Kérlek adjatok tanácsot mit tegyek , anyós problémára ?

Figyelt kérdés

Szóval következő a helyzet pár éve együtt lakok a párommal, házasok vagyunk egy ideje . Volt olyan időszak az életünkben amikor az anyukájának egyéb okok miatt hozánk kellett költöznie . 8honap volt de majdnem ráment a kapcsolatunk ,az idegeimre ment minden túlzás nélkül. Hajnalba keltem elmentem dolgozni , azt kellett főznöm amit óhajtott.ráadásul olyan igénytelen hogy nem győztem takarítani utana . Csak azért irom le mert nem csak nyafogás a részemről . Most a fülembe jutott(vagyis összeraktam a képet egy elszólásból) ,amit nem szabadna még tudnom hogy holnap megint megakarja kérdezni tőlem anyós hogy vissza jöhet.-e ? A párom direkt nem mondja nekem és nem beszéli meg előre mert tudja mi a velemenyem róla csak hárít amikor majdnem lebukott. Direkt hagyja hogy az anyja tegye fel nekem a kérdést holnap mert neki nem tudok nemet mondani illedelmeségből.

Ti mit tennétek anyóssal és férjel ? Nagyon pipa vagyok .


2022. jan. 28. 14:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Az anyám is nálam lakott 39 éves koromig. Alig bírtam kirakni, majdnem ráment a családom. Soha, soha többet!


Egy férj...

2022. jan. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
91%
Amikor nem nálatok lakik, hol lakik? Maradjon ott. Férjed amnéziás, vagy mi? Jó, költözzön, de te nem főzöl,takarítasz rá.
2022. jan. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Es most kinél vagy hol lakik?
2022. jan. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

"Kedves mama, legutóbb is rengeteg probléma volt, nem jöhet hozzánk lakni, sajnálom."

Egy egyenes, egyértelmű NEM-et követően legfejlebb hápogni fog tudni, de nem fog beköltözni.

2022. jan. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Na, neked szegezték a kérdést? Mi lett a vége?
2022. jan. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszerűen nemet mondanék. Oldja meg, nem vagyunk szálloda.
2022. febr. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Na? :)
2022. febr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem hála az égnek :D , mert mar letisztáztam elozo este hogy ugye , nem ? És semmi jo nem sülne ki belőle .
2022. febr. 13. 09:05
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer velem eljátszotta a férjem... Tudta hogy nemet fogok mondani és azt is, hogy azt sem akarom, hogy ő meg igent mondjon. De ő meg nemet nem mert! Erre odaküldte az anyját hozzám, hogy tőlem kérdezze meg! Mondtam, hogy nem szívesen teszem meg neki azt a dolgot szívességnek, mert megbántottak engem. Később fél óraval kb, mivel úton voltunk éppen, mondtam neki hogy hívd fel anyádat és közöld vele hogy nem! Mert lehet nem vette a lapot és ne told át rám, mert nem mersz szembe nézni! Tudta hogy komolyan baj lesz, ha nem áll mellém és nem embereli meg magát! Nagyon mérges voltam. Persze tudtam, hogy az anyja be fog rágni, de nem érdekelt. Annyiszor sértegettek, hogy nem hagyhattam magam ha össze veszünk sem!

Családtagnak nem kellettem, de pénzt kérni kölcsön jó voltam meg lábtörlőnek! Aztán meg legyek kedves mi?

2022. febr. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!