Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kérlek adjatok tanácsot mit...

Kérlek adjatok tanácsot mit tegyek , anyós problémára ?

Figyelt kérdés

Szóval következő a helyzet pár éve együtt lakok a párommal, házasok vagyunk egy ideje . Volt olyan időszak az életünkben amikor az anyukájának egyéb okok miatt hozánk kellett költöznie . 8honap volt de majdnem ráment a kapcsolatunk ,az idegeimre ment minden túlzás nélkül. Hajnalba keltem elmentem dolgozni , azt kellett főznöm amit óhajtott.ráadásul olyan igénytelen hogy nem győztem takarítani utana . Csak azért irom le mert nem csak nyafogás a részemről . Most a fülembe jutott(vagyis összeraktam a képet egy elszólásból) ,amit nem szabadna még tudnom hogy holnap megint megakarja kérdezni tőlem anyós hogy vissza jöhet.-e ? A párom direkt nem mondja nekem és nem beszéli meg előre mert tudja mi a velemenyem róla csak hárít amikor majdnem lebukott. Direkt hagyja hogy az anyja tegye fel nekem a kérdést holnap mert neki nem tudok nemet mondani illedelmeségből.

Ti mit tennétek anyóssal és férjel ? Nagyon pipa vagyok .


2022. jan. 28. 14:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%

Mondd azt neki, hogy ezt megbeszéled a férjeddel, mert közösen döntötök. Ne adj neki egyértelmű választ.

A férjednek jó, hogy majdnem ráment a kapcsolatotok anyós nyolc hónapos jelenlétére?

Sorakoztass fel neki érveket, miért nem akarod, hogy megint a nyakatokra költözzön anyós. Közös az otthonotok, nem kell illedelmességből belemenni valamibe, ami neked ennyire idegőrlő.

2022. jan. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Èn elkezdeném épiteni az életem nélkülük.
2022. jan. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Mutternek mond meg, hogy meg kell beszélned a józsival. Józsit meg emlékeztesd milyen szar volt, amikor az anyja ott lakott és mennyi plusz terhet rótt rád. Mi éltünk együtt anyóssal, de ő segített a háztartásban, volt, hogy főzött, volt, hogy nap közben mosott, persze nem minden nap, de kivette a részét a dolgokból.
2022. jan. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 kovpet ***** válasza:
97%

"azt kellett főznöm amit óhajtott"


Miért kellett?

2022. jan. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%

Tisztán látszik, a férjed az anyja előtt azt fogja válaszolni, hogy neki mindegy, majd te eldöntöd. Nem lesz ő a "hálátlan gyerek".

Amint anyós felhozza a témát, kapásból felelj rá, Katikám, múltkor eldöntöttük a Gézával, hogy többet nem fogadunk be senkit, nem egészséges dolog ez. Ha a férjed meghazudtol, hogy nem beszéltetek meg ilyet, ott nyomban tudhatod, mire számíthatsz tőle a jövőben. Akkor meg azért nem kell odaengedni anyóst. Minek arra a kis időre? :)

2022. jan. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Jajjj Kérdező, nem lennék a helyedben, de muszáj lesz kiállnod magaddal, nem is igazán az anyóssal szemben hanem a férjeddel.
2022. jan. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%

Hát “korrekt” egy társaság, mit ne mondjak…

De tudod, mindenkit a saját fegyverével :)


Amikor az anyósod megkérdez erről, akkor ártatlan bociszemmel:

- Te Józsi, tudtál erről?

- …ööö… izé, igen…

- …és miért nem beszélted ezt akkor meg velem kedvesem?

Anyuka, hidegzuhanyként ért, hogy maguk itt a hàtam mögött szervezkednek, ne haragudjon, de ez most lesokkolt… halasszuk màr el ezt az egész kérdést, amíg Józsival rendezzük a sorainkat, jó?

Józsikám: akkor elő a farbával, mit beszéltetek, mit döntöttetek a drága mamával?



:D :D :D

2022. jan. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nagyon nem mindegy mi volt előzöleg az az "egyéb ok" ami miatt " be kellett" költöznie hozzátok, és most mi lenne az újabb indok?


Egyébként, pedig nem. Megmondanám kerek perec, hogy nem vagytok menhely, és részedről nem működik az együttélés.

2022. jan. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%

Én azt mondanám neki:

Meg egy nagy LOW FAST.

Ha ennek ellenére oda akar jönni, akkor éljen csak a FIACSKÁJÁVAL, de a helyedben menekülnék.

Kivéve, ha az ingatlan 100%-ban a tiéd, mert akkor bizony teljes vétójogod van. Akkor mehet anyuka és fiacska is a bús p-cs-ba.

2022. jan. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%
Meg kell mondani, hogy elnézést de nem fog menni, nem fér el és pont.
2022. jan. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!