Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Találkoztatok már mérgező...

Találkoztatok már mérgező anyóssal?

Figyelt kérdés
Szerencsére nekem egyik párom anyukájával sem volt soha semmi problémám, de hallok durva történeteket😃
2021. júl. 1. 10:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%

Na ja, rádióaktív volt szegénykém, mert a nyolcvanas években Csernobilban dolgozgatott a kiváló ukrántudása miatt. De semmi baja nem lett, csak mérgező lett mások számára.


Az öreglányt később elvitte egy titkos szervezet és manapság valami SCP nemtudomennyi néven éldegél náluk, "Mérgező Anyós" kódnév alatt.

2021. júl. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem véletlenül vannak az anyós viccek is.
2021. júl. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Nekem 1 anyós jelöltem volt, ő borzasztó volt. Ok nélkül utált engem és fúrta ellenem a fiát.
2021. júl. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#3-as, miket csinált?
2021. júl. 1. 10:14
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Ááááá dehogy! De a krumplileveséböl azért soha nem mertem enni:-)
2021. júl. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 FoxtrotLidérc ***** válasza:
54%

Edricus: Az a te anyósod volt? O.o Cellaszomszédok voltunk, amíg huszadjára is meg nem szöktem, és rá nem jöttek, hogy képtelenség engem tárolni. 😆😆😆😆 Azóta csak megfigyelnek... Anyósod jól elvan magának amúgy.


Kérdező: Komolyra fordítva a szót, nagyon toxikus anyósjelölttel sajnos volt már dolgom. Konkrétan össze sem költözhettünk volna anélkül hogy a nagyságos asszony instant velünk ne jött volna. Mindenbe beleugatott - nem, nem jó szándékkal tanácsot adott, hanem kéretlenül lenyomta volna a torkunkon a saját hülyeségét. Ha meg nem az lett volna amit akar, le olyan balhék, sértődések lettek volna, hogy:

1.) Hosszútávon garantált lett volna nekem egy TÉSz

2.) Ha ez nem, akkor pár éven belül egy szívroham tutira.

Exem meg anyuka nélkül nem is ment volna sehova. Nem volt miről beszélni a továbbiakban. 😆😆😆😆

2021. júl. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
2021. júl. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

Igen, a volt barátom anyukája elviselhetetlen személyiség volt. Egy halom pszichológiai problémával küzdött aminek aztán én ittam meg a levét.

Gyakorlatilag a nap 24 órájában keresztbe tett nekem. Olyan messzire ment el, ami talán csak amerikai vígjátékokban látnak egyesek, sajnos ez valós volt (én hülye meg tűrtem)

Az volt a szép hogy amikor felvettem a kesztyűt, és visszaadtam neki amiket csinált, akkor én lettem az akit mindenki utál

És mindez úgy hogy évente csak 1-2 héten át kellett elviselnem, meg néhány hétvégén

Mikor a párom kitalálta hogy költözzünk hozzájuk 1-2 évre (családi házat akart építeni a drágám) akkor azonnal szakítottam vele

2021. júl. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%

8.

Na, az ilyen - és ennek fordított nemi felállással rendelkező esetei miatt - történetek is igazolják, hogy a párkapcsolat és a rokonság külön kezelendő, a két csoportnak nem kell egymással találkoznia sem, mert úgyis csak a baj lesz belőle.


Kicsit unortodox és "szélsőliberális" ez a gondolat tőlem, de szerintem teljesen felesleges a másik fél családjával mégcsak találkozni is. Kivételek: Esküvő, temetések, születésnap - mármint a "párod" születésnapja. De a karácsony pl. már külön töltendő, ha mindkettőtöknek van családja.

2021. júl. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%

Sajnos igen! En annó választás elé allitottam a páromat! Vagy az anyja, vagy én! Lehet választani! Valasztott! 11. eve együtt vagyunk! Kész voltam lemondani az esküvőt is! Megértettem volna, ha őt valasztja! Ha igy cselekszik, pakolok, és megyek - semmi gond! De választania kellett, mert az nem jarja, hogy anyja velemenye elorebb valo!! Inkább le sem írom miket csinált...áskálódás stb.

Azóta ritkán beszél vele csak! Nem vagyok hajlandó elviselni senki baromsagait!!! Senki ne alkudjon meg! Mert utána pokol lesz az élete

2021. júl. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!