Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek miért hívogatnak?

Anika2225 kérdése:

Szerintetek miért hívogatnak?

Figyelt kérdés
Anyósom
2020. jún. 6. 01:54
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Anyósomékkal évek óta nem beszélek.Mégis elhívtak jó múltkor egy ebédre amikor meg adtana tiszteletet és elmentem de szó szerint levegőnek néztek ami nagyon rosszul esett.Mivel egy szót sem szolt senki hozzám úgy éreztem nem szeretnek és hogy csak egy felesleg vagyok.Most megint el hívtak bennünket ebédre.Viszont semmi kedvem menni.A párom ő nem igazán állt ki melettem ő inkább őket védte az összeveszéskor is.És ha nem mennék el vele nem tetszene neki.Viszont én nem látom értelmét hogy menjek hiszen semmilyen kapcsoaltot nem tartanak velem a fiunkat se látogatják
2020. jún. 6. 01:57
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem is értem hogy akkod egy évben egyszer minek hívnak meg ha már egész éven keresztül nem jönnek tehát egész éven keresztül nem hajlandól még annyit se meg kérdezni hogy hogy van a fiunk.
2020. jún. 6. 01:57
 3/12 A kérdező kommentje:
Arra lennék kíváncsi hogy ti ezek után elmennétek e.És hogy szerintetek miért hívnak meg néha ha egész éven keresztül nem is hívnak bennünket.
2020. jún. 6. 01:58
 4/12 tgt ***** válasza:
80%
Ha évente csak egyszer kell menni, azt még ki lehet bírni, akármilyen rossz is. A párodnak biztos fontos.
2020. jún. 6. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Savlekotő ***** válasza:
77%

El kéne gondolkodni milyen kapcsolat ahol nem áll ki értünk a másik..

70F

2020. jún. 6. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Lehet csak amolyan “formalitásból” hívnak meg, lehet meg valahol mindig a családjuk részének tekintenek, csak már nem úgy, mint régen. Évi egy alkalommal bőven kibírható. Elmész, eszel egy jót, jópofizol, de azt se kötelező, aztán megy minden tovább.
2020. jún. 6. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Ne rosszat feltételezz. Lehet csak közeledni próbál. Esetleg a meghívás után hívd meg őket te egy ebédre.
2020. jún. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%

Korábban azért nem akartak érzelmileg kötődni hozzád, mert nekik a fiúk azt mondta, hogy csak egy olyan csaj vagy az életében akivel pár hónapik, esetleg 1-2 évig el lesz, de tuti nem téged fog feleségül venni. Most viszont már unokáik lehetséges anyjaként kezdenek számításba venni. Simán lehet, hogy most pont ők mondják fiúknak, hogy nem tisztességes tőle, ha komoly szándékok nélkül rabolja ennyi ideig legjobb éveidet.


Tehát ők a jó fejek, csak te nem tudsz róla. :)

2020. jún. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%

Nem megyek olyan helyre, ahol levegonek neznek es ahol nem latnak szivesen!

A parod nyugodtank vegyen reszt az ebeded, de annak semmi ertelme, hogy te ott neman ucsorogj, mig ok elvannak. A parodat nem zavarja ez a szamodra kinos helyzet? Nem tudjuk min vesztetek ossze...igy arrol nem irok, hogy a parod melled kellett volna, hogy alljon vagy sem..

Mindenesetre, ha ott nem erted jol magad, akkor inkabb maradj otthon.

2020. jún. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azon vesztünk össze hogy a fiamst nem úgy vállaják el mint az előző kapcsolatából lett lányát.Szóval külömbséget tesznek nem egyszer.
2020. jún. 6. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!