Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Hol lehet Magyarországon...

Hol lehet Magyarországon aranysakált látni?

Figyelt kérdés

2018. nov. 1. 20:50
 1/6 Platypus ***** válasza:
81%
Látni azt sehol, de ha fogod magad, és egy este kimész a pusztába kábé bárhol az alföldön, hallani fogod őket.
2018. nov. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A budakeszi Vadasparkban.
2018. nov. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Nyáron Zabar, Szilaspogony, Domaháza környékén kaptak egyet lencsevégre.
2018. nov. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20%
Én egyszer elhoztam egy menhelyről egy kisnövésű német juhásznak vélt dolgot. Aztán kiderült, hogy félvér aranysakál volt a kis gyökér. Hát mit mondjak, nem éppen kutyaként viselkedett, inkább mint egy retardált. Nem voltak meg benne az ilyen ösztönök, hogy otthon, falka, kötődés... Hála Istennek nem nekem kellett, hanem egy haveromnak vidéken, aztán onnan megszökött, nem is láttuk többet. Biztos a tesókáihoz verődött, aztán ott ő lehet a nagykirály, mert vagy másfélszer akkora volt, mint a standard sakálok.
2018. nov. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Alföld, Balaton környéke de már Győr-Moson-Sopronban is egyre elterjedtebb. Vadasparkokban is látható.
2018. nov. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Somogyban is megjelent.
2018. nov. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!