Tasmán ördög tartható legálisan hazánkban?
Figyelt kérdés
Arra gondoltam,hogy a szomszédom miatt tartanák. Ő ugyanis pávákat nevel évek óta,és nagyon hangosak.Viszonoznám a kedvességét.jan. 25. 10:06
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
22 szavazat
2/27 anonim válasza:
Jóhogy nem varánuszt akarsz tartani...
Amúgy nem gondoltál hülyeséget. Valahogy csak viszonozni kell azt a "kedvességet"... Valamilyen úton-módon...
4/27 A kérdező kommentje:
Az nem ricsajozik. Pont a zavarkeltés a cél. A kis ördögök aranyosak,de az a nagy gyík undorító.
jan. 25. 10:24
5/27 anonim válasza:
Közepesen veszélyes besorolású, külön engedéllyel tartható, de a feltételeknek nem sokan felelnek meg (igazolt, több éves állatkerti gyakorlat, beleegyező nyilatkozat minden szomszédtól stb.)
6/27 anonim válasza:
kettes vagyok. Figyelj! Eme szivesség viszonzása képp, szerintem akkor tarts babuint...
7/27 A kérdező kommentje:
5-ös köszönöm. Hát ez gyakorlatilag nem jön össze. Valami mást kell kitalálnom.
jan. 25. 10:28
8/27 anonim válasza:
Varánuszokat lehet tartani legálisan, de nem mindegy milyen fata.
Nem csak a komodói varánusz létezik, az egyértelműen tiltott.
9/27 anonim válasza:
8. "de nem mindegy milyen fata."
De az mindegy, hogy milyen pitája?
10/27 anonim válasza:
Disznókat tartsál. Hangosak is, büdösek is.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!