Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Dúvadat ölhet csak úgy bárki...

Dúvadat ölhet csak úgy bárki ha úgy alakul?

Figyelt kérdés
Mondjuk bejön egy róka a kertbe én meg megölöm mert nem tudom csak úgy akkor ezért megbüntetnének?
okt. 14. 16:42
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

A gyérítésről és annak mértékéről a hivatásos vadász dönt, és vagy ő maga, vagy igény és lehetőség esetén a vadászengedéllyel rendelkező hobbivadászok kaphatnak lehetőséget rá, hogy kilőjjék a vadakat. Utóbbi szigorúan felügyelt és lepapírozott folyamat, ahol darabra, fajra, nemre meg van határozva az állatok kilövése, sőt, nagyobb vadaknál akár adott példányra is meg van szabva, hogy melyiket lehet.

Szóval ez nem úgy megy, hogy te kitalálod, hogy téged zavar a róka és ezért kicsinálod. Sehol nem így megy. Ha kártékony (a te szemedben), az a lőtéri kutyát se érdekli. Te egy senki vagy ebben a történet, kérdező, és nem, nem dönthetsz a róka sorsáról. Ha zabálja a tyúkjaidat, akkor építs normális tyúkólat.

okt. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
33, így van. Kivéve ahol szarnak bele a törvénybe. Ott mindenki házilag csapdázik, és csak annyit kell tenniük, hogy felhívják a vadászt, hogy vigye el a hurokkal megfogott, agyonvert, vasvillával leszúrt rókát.
okt. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 kürtőskalácska ***** válasza:

Igen kérdező.

Amit a 33-as is ír,nem úgy megy,hogy egy szép napon fogom azt kimegyek azt kilövöm a teljes állományt.

Abban az esetben lőhetem ki ha túlszaporulat van vagy ha mondjuk sérült vagy beteg akkor lövöm még ki.

Nem csak kedvem szerint.

okt. 15. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!