Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Én ezt nem akarom elhinni...

Én ezt nem akarom elhinni hogy egy szaros csimpànz 2 szer olyan erős mint egy ember… Hol tudnék egyel találkozni? Aztán lesz ami lesz

Figyelt kérdés

szept. 11. 18:03
1 2 3
 21/27 veszettkecske ***** válasza:
100%

Írd be a gugliba: male chimpanzee muscle


itt egy videó is, hogy lássuk mi van a szőr alatt:


https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=mUzbr24oixI

szept. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
21 # hu bakker.. ezekután azt mondom, hogy ehhez egy nagyon erős kigyúrt ember kell… egy átlag ember nem bírna el vele
szept. 12. 15:53
 23/27 veszettkecske ***** válasza:
76%
jaja, de ha esetleg le is győzi az ember a csimpánzt -mert elképzelhető ez is talán- akkor is komoly orvosi ellátásra lenne szüksége, mert életveszélyes harapásokkal tuti tele lenne... hacsak nincs hatalmas szerencséje és az első ütésnél ki nem üti... a látszat ellenére gyorsak is.
szept. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
23 # egyetértek én is így gondolom.. és abban is biztos vagyok, hogy nyílván vannak gyengébb csimpánzok is, de inkább kihagynám a balhét
szept. 12. 16:01
 25/27 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt a cikket most találtam :) nem tudom van e olyan csimpánz a földön aki a 6-os pontban szereplő emberrel elbánna.. erősen kétlem :)

szept. 16. 21:21
 26/27 anonim ***** válasza:
De neked most mi a frász bajod van, te ilyen kis IzomTibi vagy, aki mindenáron bizonygatni akarja, hogy az ember le tudja győzni a csimpánzt? Mert teljesen úgy viselkedsz, mint egy pattogó kisgyerek, aki képtelen elfogadni, hogy egy csimpánz erősebb nála. 😀
tegnap 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

#25:

A 6-os pontban szereplő súlyemelő szerinted lenne annyira hülye, hogy egy szabadon levő csimpánznak csakúgy nekimenne minden ok nélkül? 😏

tegnap 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!