Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Én ezt nem akarom elhinni...

Én ezt nem akarom elhinni hogy egy szaros csimpànz 2 szer olyan erős mint egy ember… Hol tudnék egyel találkozni? Aztán lesz ami lesz

Figyelt kérdés

szept. 11. 18:03
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
10 # kemény meccs lenne
szept. 11. 20:18
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Mások se akarták elhinni, azt hitték valami cuki kis állat. Kb gyerek helyett tartotta a nő és össze vissza kényeztette, öltöztette meg cukiskodott vele. A csimpánz egy ponton elborult, és letépte a nő arcát. Igazából nem tudom hibáztatni, vadállatok ők, nem háziasítani való, és főleg nem ilyen hülye módon. Egyébként meglehetősen agresszív állatok, egymást is nagyon durván bántalmazzák sokszor, és kifejezetten gonoszok tudnak lenni. Pedig a sztereotípia alapján régebben én is kedves kis jámbor állatoknak tartottam őket. Aztán a valóság gyakran képen csap durván, van amikor szó szerint. Hogy kellően informatív is legyek, állítólag az orángután a legbékésebb emberszabású.
szept. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Ő az... letépte a csimpi az arcát.

Figyelem, nagyon csúnya! Gyenge idegzetűek ne nézzék meg...


[link]

szept. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
szept. 11. 22:07
 15/27 A kérdező kommentje:
13 # ez nagyon durva és egyben szomorú is…
szept. 11. 22:08
 16/27 veszettkecske ***** válasza:
100%

Egy profi mma-snak sem lenne esélye egy fejeltebb hím csimpivel szemben.

Rettentő gyorsak és erőteljesek. Fast-twitch fiber muscle. Ebből áll szinte az izomzatuk. A karjuk olyan erős mint egy átlag ember lába. Majdhogynem 4 markuk van -ugye a talpukkal is tudnak fogni- és ha az megfog: mint a satu.

Harapását ezek után már meg sem említem. Ezek állatok.

szept. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Más az izomfelépítésük. Ők például közel sem tudnak olyan jól dobni, mint mi.
szept. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
16 # majd az állatkertbe megnézek egyet aztán meglátjuk milyen erősen tud a ketrechez szorítani.. kíváncsi vagyok kitudok e szabadulni magamtól
szept. 12. 14:45
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, fel kell idegesítened az állatot hogy az megtámadjon. Ha valaki meglátja hogy direkt hergeled az állatot és szól az illetékesnek kihajítanak az állatkertből

Másrészt az állatkertben a kerítés olyan szinten védi és szeparálja az állatot hogy ez a ketrechez szorításos téma nem fog össze jönni. Pl téged is ugyan annyira sokkolna az áram mint az állatot

Harmadrészt, ha valahogy olyan közelségbe kerülsz az állathoz hogy az bánthat téged akkor azt lelövik a te biztonságod érdekében.

Illetve egy kifutón nem csak egy csimpánz van, ha egy esetleg megtámadna menne a többi is.


itt gorilláról van szó és kisgyerekről: [link]

De ha csimpánzról és felnőtt emberől lenne szó, mivel az ember veszélyben van, simán lelőnnék a csimpánzt még itthon is

szept. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
19 # rég voltam már állatkertben nem tudtam, hogy áram is van a ketrecben
szept. 12. 15:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!