Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » A hiéna mennyire veszélyes az...

A hiéna mennyire veszélyes az emberre? Háziállatnak meg lehetne szelidíteni?

Figyelt kérdés

júl. 14. 03:09
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Veszélyes, de tud kezes is lenni.
júl. 14. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
96%
Meg lehet, okos állat.De kb annyi esély van megszelídíteni mint egy farkast. Húst vagy akár dögóket, gyúmölcsöt eszik. Este a vihogó hangjával kikészítené a szomszédokat. Ha kiskorában elkülönítik van esély. De szerintem itthon törvénybe ütközne.
júl. 14. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Első vagyok!


Egyszerűbb leszedálni.

júl. 14. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
persze, vidd csak haza bátran
júl. 14. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem lehet tartani, csak kérdezem, mert szimpatikus állatok.
júl. 14. 06:02
 6/8 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Pont most olvastam egy hosszú választ valahól hasónlo kérdéssel. Ha nem a te kérdésed az akkor dióhéjba. Összefoflalt a srác egy kutyás esetet. Az egyiknél egy kuvasz támadot a gazdira hogy eldöntsék a falkavezér szerepet. Szerencsére a gazdi pont havat lapátolt, és a hólapátal sikerűl tisztáznia a falkavezér dolgot. A másik esetbe simogatással, kedvességel elcsaltak egy kutyát, amit megprobáltak vasrudakkal agyonűtni amiért levizelte az egyik autojának a kerekét. Megmentették a kutyát ami fel is gyógyult teljesen. A kutya agressziv volt amikor simogatni akarták, végül mindenkit eltiltottak töle. Nos, akkor tegyük fel hogy sikerűlt háziasitani hiénát. Belőlűk is lenne agressziv, embereket megtámadó példány. Olvass kicsit utána a harapási erejének. Nincs még egy akkora harapási erejű állat, leszámítva a krokodilokat, mint a hiéna. Plusz ugyanúgy falkaállat mint a farkas vagy a kutya. Nos, egy hiéna támadást legalább olyan veszélyes lenne kibirni mint egy farkasét, NEM KUTYÁÉT. És ezt úgyanugy falkába mint a farkasnál. Nem lenne csak úgy akárkinek való az biztos.
júl. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Afrikában pórázon sétáltatják.
júl. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


Millió videó van. Válogass.

júl. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!