Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Az alábbi állatok közül...

Az alábbi állatok közül melyik a legszimpatikusabb nektek?

Figyelt kérdés
Ezeket az állatokat kedvelik sokan a legkevésbé, mégis ha lehetne választani, akkor melyik a legszimpatikusabb ezek közül?
jún. 28. 12:45
A kérdező szavazást indított:
Cápa
Krokodil
Kígyó
25 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Kígyóra nyomtam, szerintem nagyon szép állatok, de nehéz döntés volt.


Szerintem mindhárom állat menő - a krokodilnak ott az impresszív harapása, megspékelve a híres forgásával.


A cápa meg, ha nagyon leegyszerűsítjük, csak egy nagy butus halacska (minden szeretetemmel mondom)

jún. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem meg a 3 állat közül a cápa a legokosabb.
jún. 28. 13:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Cápa. Nem támad emberre csak úgy hobbiból. Na meg nemigen lehet vele összefutni egy sima kiránduláson. Mondjuk krokodil se sok lakik erre, hálistennek 😅
jún. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Abszolút a kígyó. Nagyon szeretem őket.
jún. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok, bocsánat, abszolút félreérthető.


Butus alatt nem azt értem, hogy hülye. Egy delfinhez képest nem egy agytröszt, de míg a delfin képes elég durva dolgokat csinálni tudatosan, addig a cápa (aki a médiában egy gyilkológép) csak elvan, és a cápatámadások többsége vagy félreértés (a szörfös sziluettjét zsákmányállatnak nézik, mert nem túl jó a látásuk - aztán mire rájönnek a hibára, és kiköpik csórit, addig már megtörtént a baj) vagy szimpla kíváncsiság (kéz hiányában a szájukkal tudnak csak tapogatni)

jún. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A cápatámadások 90%-ban emberi hülyeség eredménye, a többi, amit az előző írt. Mondjuk lehet, a többi állat esetén is nagyrészt erről van szó, a legtöbb ember egy kutya vagy macska esetén is rosszul közelít, csak azok általában nem harapják át a hülyék torkát, mert nem elég nagyok (ill. a tulajuk visszafogja őket). Nagyon ritka, hogy egy állat bármilyen provokáció nélkül csak úgy emberre támadjon. Azt viszont sokszor nem jól mérjük fel, hogy mi számít provokációnak.
jún. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!