Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Milyen trükköket használ a...

Milyen trükköket használ a nyúl a ragadozók ellen?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy képes visszalépkedni a saját lábnyomain, és egy nagy oldalugrással kereket oldani - a ragadozó követi a nyomot, aminek a végén a nyuszi egyszerűen köddé válik :)


Esetleg a több kijáratú odú is annak számít.


Milyen van még?


(nem lecke, önszorgalmú fogalmazás egy játékhoz)


2020. ápr. 28. 16:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%
Csak azt tudom, hogy a nagy hátsó lábai miatt képes hegynek felfelé gyorsabban futni.
2020. ápr. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
25%
Amit tudsz, azt rosszul tudod.
2020. ápr. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

"(nem lecke, önszorgalmú fogalmazás egy játékhoz)"


Szerintem meg pont az, különben nem írtad volna oda hogy nem az! Miért is gondolná bárki azt hogy lecke? Amúgy ha lecke ha nem te magad is ki tudod keresni a választ netről.

És ami nagy poén, hogy odaírod "önszorgalmú fogalmazás" hát ja látom, mindenki csinálja csak te nem...

2020. ápr. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
54%

Én már láttam olyat, hogy visszalépdelt a saját nyomain!


A másik amit biztosan tud, hogy képes befogni a vadászpuska csövét, vagy bedugni répával, így ha a vadász le a akarja lőni, akkor felrobban a puska!

Meg olyat is láttam már, hogy amikor nyúlra volt vadászidény, akkor átírta a táblákat, hogy kacsára van vadászidény.

Szóval elég sok trükköt tud, most nem sorolom fel az összeset, inkább te is nézz több hapsi tapsit. :)

2020. ápr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Valaki képes válaszolni a nyomorult kérdésre is?


1000 szavas angol nyelvű fogalmazás egy raptorszerű lényről, melyik elvetemült angoltanár adna ilyen leckét?


[link]


nesztek.


A normális válaszokat köszönöm szépen

2020. ápr. 28. 17:17
 6/18 A kérdező kommentje:

Nem azt kértem, hogy írjátok meg helyettem. Csupán annyi volt a kérdés, hogy mit szokott csinálni a nyúl.


Ti kezdtetek el OFF-olni, amit tilt a szabályzat.


(több leckés kérdéssel találkoztam ma, ezért írtam le hogy ez nem az)

2020. ápr. 28. 17:25
 7/18 anonim ***** válasza:
26%
Van neted nem?? Keressd ki! Még mindig a te feladatod, ne mással kerestessd már!
2020. ápr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nem feladat, hobbi, bármikor írhatok.


Akár repülő nyulakat is beletehetek, vagy amik teleportálnak.


Én csak annyit szeretnék, hogy élethű legyen.

2020. ápr. 28. 17:30
 9/18 anonim ***** válasza:
26%
Jó, és mi tart vissza abban, hogy rákeress neten a nyúlra?
2020. ápr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
37%

Mennyi rosszindulatú bunkó van itt, jesszusom -.-

Tök normális kérdés, és még fel vagy háborodva ha visszakapod ugyanazt.

Talán keresni kéne egy hobbit, és nem itt kiélni a frusztrációdat.


Kérdező, amit az egyes válaszoló írt azt írtam volna én is :) A visszalépdelőset nem tudom, hogy jó-e, de szerintem egy fiktív írásba belefér :)

Anyulakról sajnos nem tudok sokat, de sok állat pl. sárba hemperegve rejti el a szagát, vagy folyón kel át hogy a szaga eltűnjön (nyuszinál kicsit nehéz, esetleg köveken ugrál át?)

Szerintem nem kell annyira megragadni a természetes dolgoknál, nyugodtan írj "értelmesebb" nyuszit, hogy érdekesebb legyen olvasni :)

Jó írást, ignoráld ezt a bunkót!

2020. ápr. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!