Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Bogar fobiam van!? Tobbi lent...

Bogar fobiam van!? Tobbi lent .18/L

Figyelt kérdés
Par eve meg semmi bajom nem volt de mindig is feltem a hangyaktol es a pokoktol.de par hete elkezdtem felni a kint repkedo bogaraktol,es nemtudom hogy alakult ki de ez mar annyira elfajult hogy mar egy muslicatol is felek mikozben tudom hogy az a bogar tenyleg nem bant csak repked nem csip meg stb csak el.de ha meglatok a szobamba egy muslicat egesz este fent vagyok es virrasztok amig el nem kapom mert attol felek hogy bele repul a szamba vagy az orromba.es most par napja volt hangya a szobamba eleg sok na befujtam hangyairtoval napokig semmi nem volt most megint es napokig nem aludtam multkor is es most sem fogok.Olyan szinten bepanikolok es felek hogy ha meglatok egy pokot vagy igy egy kupacba tobb hangyat elkezdek bombolni mint egy 5eves es ott ulok es figyelem mikor mozdul meg es racsapok valamivel (a kezemmel soha nem ernek hozza)napokig hallucinalok kepzelodok meg ha nincs itt semmi akkor is es annyira betegesen felek hogy mar megorulok ettol az egesztol barmit megtennek hogy legyozzem ezt a felelmemet csak fogalmam sincs hogy kihez kene fordulnim vagy mit csinaljak. Es tudom hogy ez az egesz hulyen hangzik es vicces mert minden ismerosom csak nevet es hulyenek nez de sajnos nemtudok vele mit kezdeni betegesen felek a bogaraktol. Kerlek csak normalis valaszt adjatok es esetleg tanacsot hogy mit hasznaljak hogy a szobabol kiuzzem a hangyakat elore is koszi.

2017. jún. 26. 19:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kölcsönözhető szőnyegtisztító géppel lehet csinálni, anno én is csináltam, de utáltam a padlószőnyeget, úgyhogy utána felszedtem. iszonyatos mocsok is van alattuk ám :(


Írhatsz, persze.

Remélem, jól alakulnak a dolgok.

2017. jún. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

A rovarfóbiát nem mindenki tudja leküzdeni. Kell hozzá a páciens is, illetve az akarata.

Egy ismerős csajt sikerült kigyógyítani ebből, és még pszichológus sem kellett.

2017. aug. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!