Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Milyen pók lehet ez amit a...

Milyen pók lehet ez amit a hálószobában láthattunk, kép?

Figyelt kérdés

Nem saját kép,mert sajnos nem fotóztam le,mert ledermedtem aztán sikítottam barátomnak hogy vegye le.Ő is meglepődött. Olyan volt mint egy fekete özvegy homokóra nélküli mintázattal,persze tudom nálunk nem élnek fekete özvegyek.


Ez a legjobb kép amit találtam erről a pókról:


[link]



2017. ápr. 18. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi ez, de ilyenek vannak nálunk is, és piszok nagyra tudnak nőni, és semmilyen rovarirtó nem érdekli őket, amit eddig próbáltunk T-T
2017. ápr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mátranováki Fényevő ***** válasza:

Valamilyen faggyúpók, Steatoda sp., ártalmatlan állatok és szinte minden háztartásban előfordulnak.


((És mielőtt valaki idehozná azt a drága brit cikket, ami szerint egy Steatoda kiharapott 3 centit egy nő lábából amiért az most 8 hónapja szenved, előre szólok hogy annyira pókcsípés az, mint amennyire kb. az összes többi, amire az orvosok ráfogják. Belevágott valami a lábába és elfertőződött a seb, end of story.))

2017. ápr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!