Ha elutazunk 2 hétre, akkor a nálunk lakó bolhák éhenhalnak? Háziállatunk nincs.
Figyelt kérdés
2014. márc. 10. 09:10
1/5 anonim válasza:
Nem. A legtöbb vérszívó élősködő hónapokig el tud lenni élelem nélkül. Az ágyi poloska pl fél évig.
2/5 anonim válasza:
nem. egyrészt a felnőtt példányok el vanna két hétig másrészt a bábok akár fél évig is bábként élnek amig nem jön gazdalény..
3/5 anonim válasza:
Tudtad, hogy egy csótány 2 hétig elél csupán annyi "táplálékkal" hogyha Te mondjuk kajás kézzel megfogsz valamit, és ő azt feleszi...a bolhák remekül elélnek hónapokig/évekig is.
Ki kell őket irtani, mert maguktól nem fognak eltűnni.
4/5 anonim válasza:
nálatok "laknak" bolhák?! főleg úgy,hogy nincs háziállat...
5/5 A kérdező kommentje:
Nekünk nincs kutyán-macskánk, de itt volt nálunk egy rokon 2 hétig a kutyájával, és azóta vannak bolhák.
2014. márc. 17. 10:29
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!