Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ágyi poloska mennyi idő után...

Ágyi poloska mennyi idő után hal éhen? Ha nem laknak a lakásban 3 hónapig, akkor elpusztul?

Figyelt kérdés

okt. 7. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Kiéheztetéssel akarod kiírtani őket?
okt. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

12 hónapig is elél akár a rohadékja.


Ne kockáztass, hívj egy irtást, szakembert. Macera, feltúrja az egész lakást módszeres, nem szabad utána 2 hétig felmosni stb, de ne kockáztass!

okt. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem laktok a lakásban,még egyszerűbb az irtás!
okt. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
"Az éhezést ugyanis nagyon jól tűrik, és akár 6 hónapig is kibírják táplálék nélkül. 30 Celsius fok feletti szobában 3 hónapnyi táplálékmegvonás után hullanak csak el a poloskák."
okt. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%

Mikor nálunk irtottak, mesélte a szaki, hogy szakmai előadáson külföldön mutattak nekik éheztetett hibernált poloskát, ami másfél év után is újraéledt, mikor táplálékhoz jutott.

Én teljesen ki voltam tőle borulva.


De egyébként fél évet szoktak mondani (tehát mondjuk bezsákolt cuccok esetén utána már viszonylag biztonsággal bonthatók). Viszont a lakás nem hermetikusan zárt, kábelek, csövek, egyéb rések mentén simán átcuccol a szomszéd lakásba is kaját keresni, úgyhogy visszaköltözés után ugyanúgy vissza is jöhetnek.

Csak az irtás a megoldás.

okt. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Még jobb, ha felgyújtod a lakást és felmarkolod a biztosítást...
okt. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
Amennyire én tudom, elég jól tűrik az aszkéta életmódot.
okt. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem.
okt. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!