Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mi értelme tartani pókot?

Mi értelme tartani pókot?

Figyelt kérdés

Nem lehet vele játszani, nem lehet megfogni, úgy igazán nem is csinál semmit, amit nézni érdemes lenne, csak legfeljebb mikor az ember berakja neki a kaját (vagy csinál valamit?)

Nem kritikának szánom, senki ne vegye úgy.


szept. 3. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme halat tartani? Díszítik a helyiséget, élettel töltik meg azt.
szept. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kürtőskalácska ***** válasza:
100%

Valakit ez érdekel.

Pl szerintem érdekes lehet egy pók vagy mondjuk egy hangyaboly

szept. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én főként azért tartom őket, mert szépek, érdekesnek találom őket, és nagyon szeretem általában a pókokat, hazai fajokat is, de azért egy 10-15 centis pókot mégis jobb megfigyelni, mint egy 1-2- centiset...

Valóban nem sok mindent csinálnak az etetési időn kívül, de ha csak lapulnak egy sarokban vagy mennek keresztül a terráriumon, akkor is szépek, szeretem nézni őket.

És "kényelmes" háziállat, 2 hétre is itt tudom hagyni pket, nem kell séáltatni, nincs szaga, 1-2 hetente egyszer kell etetni, nem hullik a szőre stb.

Mindazonáltal én elfogadom, hogy nem mindenki szereti őket, nem is próbálom mutogatni vagy rátukmálni senkire, a hólószobámban vannak a terráriumok, a hozzám jövő vendégek többnyire nem is tudják, hogy vannak pókjaim.

szept. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Díszítik a házat, jó hallgatóság és jópofa valamint érdekes megfigyelni őket. Pont mint a halak.

Én voltam olyan hülye, hogy egy teknőst vettem. Az se csinalsemmit, de legalább vennem kellett neki egy kádat és havonta 10 ezer az etetése a bitangnak

szept. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!