Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Nagyon sok a méh a pottyantós...

Nagyon sok a méh a pottyantós vécénkben, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szinte már alig merek hátra menni végezni a dolgom, annyi méh tartózkodik a pottyantós vécében, félek hogy meg csípnek. Mit lehet tenni? Kaptáruk az nincs
júl. 2. 10:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Méhészt kell hívni.
júl. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
23%
Füstöld ki őket.
júl. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem azok marhára nem méhek, hanem darazsak, a méhek nem szoktak kaptár nélkül kóborolni, az a darazsak szokása.
júl. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Bocsi nem tudtam pontosan megkülönböztetni őket. Szóval akkor valami bevált házi módszer van erre?
júl. 2. 10:28
 5/11 anonim válasza:
77%
Chemotox, ha minden kötél szakad, és pláne darazsak.
júl. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
60%

ne egyél mézet abból amit termelnek. :)

Amúgy ahogy írták is, darazsak lesznek azok.

júl. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
meszes vizet locsolni a végtermékre. Elfedi a szagokat nagyjából, így nem vonz annyi rovart. Illetve körbenézni, hogy nincs e bent darázsfészek. Ez utóbbit, ha esetleg nem láttál még, a google megmutatja hogy néz ki.
júl. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Kólauborkával ***** válasza:
36%
Én disznóperzselővel megoldanám, ha darazsak, ha méhek, akkor méhész, azokat ne bántad.
júl. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Lefújod őket darázsirtóval. Ha van fészek, azt is le kellene verni.

Nálunk egyik évben a padlásra költöztek be a lódarazsak.

júl. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A méhek szőrős barnás/szűrkés rovarok és jellemzően nem wc-ben látod őket, hanem a virágokon.


Darazsak sárga csíkosak. Befészkelnek bárhova, illetve bontják a faburkolatot mert papírszerű fészket készítenek belőle.


Ha nem focilabda méretű lódarázs fészkről van szó, akkor 1-2e Ft-lért vehetsz spray-t amivel pillanatok alatt lefújhatod a fészket.


Tegnap fújtam le egy kisebb fészket a gázóra háza alól. Egy majom is képes rá.

júl. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!