Sok a szúnyog?

Figyelt kérdés
Ahol most vagytok, kellemetlen vagy még elviselhető?

jún. 28. 19:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
13. kerület, dunához közeli rész, képzelhetitek mi megy itt. Pár napja én is úgy néztem ki, mint egy himlős. Ráadásul még fáj is amikor csípnek, aztán úgy érzem szét kell vakarnom.
jún. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az Alföldön évek óta nincs szúnyog. Eltűntek a természetes vizek, ahol 30-40 éve még víz állt egész évben, mára kiszáradt. 3-4 métert csökkent a talajvíz szintje, eltűntek a fecskék, a békák és még számtalan állat- és növényfaj, helyette invazív gyomnövények nőnek. A szúnyogokat épp nem sajnálom, de egy évezredes ökológiai rendszer részei voltak.
jún. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Néhány éve már vannak sokkal vadabb szúnyogok is, és azt jósolják, hogy lesz ez még rosszabb is.

Szinte minden évben volt már olyan eset a távoli ismerősökre is kiterjesztve a kört, hogy a szúnyogcsípés után tenyérnyi terület vörösödött be náluk, és a megfigyelés alapján a szúnyog is furcsa volt.

[link]

jún. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is alföldi vagyok, ráadásul nagyvárosi (Db), nálunk "szerencsére" nem tűntek el a szúnyogok 🙃

A játszótéren estefelé rendszeresen összecsípkednek minket, de annyira nem vészes még a helyzet, az utóbbi években volt olyan, mikor az utcára nem lehetett kilépni tekintélyes mértékű vérveszteség nélkül...

jún. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
XII. kerület, borzalom. Napról-napra több a csípés rajtam, és éjszaka esznek, pedig az elektromos tablettás vacak egész éjjel be van dugva.
júl. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!