Sok a szúnyog?

Figyelt kérdés
Ahol most vagytok, kellemetlen vagy még elviselhető?

jún. 28. 19:58
A kérdező szavazást indított:
Nem látom
csípnek
48 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Kellemetlen. Már nappal is jönnek, ha kicsit elbújik a nap, reggel és este pedig szabályosan támadnak.
jún. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Itt nálam nincsenek, max néha betéved egy, BP 13. kerület. A napokban voltam valahol és amíg vártam valakire, összecsípkedtek, de ott volt egy tó a környéken, szóval amiatt gondolom, ott sok volt😆
jún. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Sok? Az nem kifejezés. Feketéllik az ég a szittya' fergetegtől, morajló rovarhad lepé el a tájat. A szánalmas verebek és fecskék próbálkoznak de mindhiába, csak énekükről tudni hogy egyáltalán jelen vannak az ütközetben. Ennek az erős hadseregnek csak egy célja van, de azért nagyon eltökéltek; a véredért vonulnak égiháborúba!
jún. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Pesten lakom, nem a belváros legközepén de még nem is kertes házak között. Itt egyelőre kevés szúnyog van. Akad azért, de voltak évek, amikor sokkal több jött be a lakásba.
jún. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
A városban nincs, de külterületen a tanyán borzalmas.
jún. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Bp., 3. kerületben elviselhetetlen. Pedig én nem vagyok lekvár, de ha leviszem a kutyát - márpedig azt megteszi az ember naponta sokszor, ellepnek, de szó szerint. Kertészkedni nem lehet, mert megettek, minimum 15 repült rá a lábamra egyből. Úgy nézek ki frankón, mint valami himlős...

Két hete volt irtás és most megint lesz hétfőn, mert tényleg tarthatatlan. (és nekem aztán rovarbarát kertem van, ezért ez a módszer különösen fáj - de nem lehet létezni sem sajnos.)

jún. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
#6 én is 3. kerületi kutyatartó vagyok és tényleg elviselhetetlen! Már hosszú gatyában kell kimennem a kutyával a hőségben is, hogy ne csípjenek szét, de volt, hogy a nadrágon keresztül is sikerült neki :D A szúnyogriasztó spray sem teljesen hatékony ellenük. Múlt héten nekem is úgy néztek ki a lábaim, mintha himlős lettem volna.
jún. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
17%
8# Mert a bőgést inkább meghagyom neked.
jún. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Bp. Népliget környéke, kertvárosi rész, ill. 11. kerület. Sajnos nappal is előjönnek, ráadásul tigrisszúnyogok. Ha tartósan udvaron, kertben vagyok egy helyben, tele lesz a lábam a csípésükkel.
jún. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%
Hogyne, tó körül különösen sok van, hosszú nadrágban és polóbna érdemes kimenni akkor nem tudnak csípni.
jún. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!