Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ez milyen fajta bogár és...

Ez milyen fajta bogár és miért van az ágyban??

Figyelt kérdés

Sziasztok szeretnék érdeklődni higy miért is van ez a bogár már több hónapja az ágyban...

Úgy kezdődött egy ismerősömtől vettem az ágyat még november fele már akkoriban ilyen korhadt szaga volt de át pucultam és enyhült és mostanában már több mint 4 5 hónapja ilyen fajta bogarak jelenek meg de csak is este sok helyen olvastam hogy ez ugrovillas lehet de nem értem akkor miért az ágyba? Vagy egyáltalán az ágyból jön? Vagy a padlóből?( tudni kel ahol lakom 10 éve senki sem lakot és rá férne egy felújítás de semmi fajta bogaral halisten meg nem találkoztam csak ezekel) először meg fehér pici apró volt úgy ugrált de nagyon most pedig már ilyen barnás a képen és a videón is látható kérem szépen segítsen valaki hogyan szabaduljak meg tőlük és honnan jöhet? Ágy? Padló? Köszi előre is a választ képek és videók itt :


[link]



jún. 3. 02:06
 1/9 anonim ***** válasza:
32%

[link]



Ágyi poloska.

Dobd ki az ágyat.

jún. 3. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Uj kep


[link]

jún. 3. 03:16
 3/9 A kérdező kommentje:

Az elso hozzaszolonak


A házban 2 szoba van egymás mellett egy ajtó választ el minket és a nagyim de neki semmi sincs az ágyán meg egy szúnyog sem ez akkor hogy lehetséges

jún. 3. 03:40
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Ez bizony az, ágyi poloska, ha kidobod az ágyat tovább szaporodik, viszont cserébe nagyon veszélyes, kártékony, vérrel táplálkozik, hívjátok ki a bogárírtókat, sajnos nem lesz egyszerű megszabadulni tőlük.
jún. 3. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tényleg ugrál? Ez a részlet nagyon-nagyon fontos. Ugróvillás-szerűség módjára mozog? A csápja is érdekesnek tűnik. Lehet hogy nem az, próbáld meg még szakembereknek megmutatni. A poloska azthiszem talán nem egészen ilyen, de én nem vagyok tapasztalt ebben.
jún. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha estleg mégis poloska, akkor azért kell ovatosnak lenni, mert fontos kérdés, hogy ne maradjon rejtve maradó telephelye az ágytól távolabb sem. Azthiszem egy ideig érdemes egy helyen tartani, nem elriasztani házi módszerekkel, mert akkor jobban szétszóródik a szobában, és úgy akkor még nehezebb lsz megszabadulni tőle. A kulcskérdés, hogy még lehetőleg az ágy közelébe legyen szokva, ne érje olyan trauma, amire szétszóródással reagálna, hanem egyszerre és egységesen tudja a problémát kezelni egy szakértő irtó. Sajnos a tárgyak jórészét zsákolni kell majd. Lehetőleg nem szabad megmozgatni szétpakolni a szobát a szakemberekkel kacsolatos konzultáció előtt.
jún. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit hosszúnak tűnik a csápja ahhoz, hogy poloska legyen, ne ess pánikba, egyelőre ne bolygasd (épp azért, ha mégis poloska, ne legyen ,,figyelmztetve''), mutasd meg szakembereknek, akár első megközelitásből előzetesen képen is elküldheted nagyobb irtó cégeknek.
jún. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem látom potosan a második képen, az ott elöl neki csáp-e vagy láb. Ha csáp lenne az biztató, a poloskának szerintem nincs ilyen hosszú, de azért mutasd meg szakiknak is, és még több minél jobb képről.
jún. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A nehéz kérdés még, hogy ki feküdjék az ágyban, ki legyen az élő mágnes, hogy egy helyen tartsa, helyben maradjon a poloska (ha az). Ha nincs ember, a poloska sajnos szétszéled egy-két nap után, ez meg megneheziti az irtását.
jún. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!