Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mitől lett hirtelen mindenhol...

Mitől lett hirtelen mindenhol ennyi darázs? Titeket is nagyon bosszantanak? Idén már 4x csíptek meg... utálom őket, akárhova megyek ott vannak... évről évre rosszabb. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Nem provokálom őket, 2x bringázás közben csíptek meg, munkába menet, egyszer mikor elmentem egy bokor mellett, hátul a combomat megcsípte, egyszer emg mikor ki mertem ülni a teraszra kv-t inni, magától rászállt a karomra és megcsípett, pedig emg sem moccantam. Nagyon szemetek.

2022. aug. 14. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Én is tapasztaltam a fővárosban. Karácsony méhlegelőit használják ki, a koszt, a bűzös, ragadós mocskot. Minden tele szeméttel. A varjak is ellepték a várost. A megmaradt, tele utcai szemeteseket széthordják a parkokban, a darazsak meg dőzsölnek.
2022. aug. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem lenne velük bajom, de mindenki pampog, hogy "jaj nem bánt" dehogy nem... Tök mindegy mit csinálsz, annyira sok van, hogy nem lehet mindegyikre ügyelni. Már attól befeszülnek ezek a dögök ha egy kicsit közelebb elmész mellettük... Miért ilyen agresszívak és miért nem irtják őket jobban? Nálunk hiába szabadultam emg tőlük, ha az egész város tele van, állandóan random rámpottyannak valahol, bringázni emg már nem is merek. Kutyát is féltem...
2022. aug. 14. 16:04
 3/8 anonim ***** válasza:
19%

Nem tudom. Szerintem nem annyira rémesek. Meg persze ha megcsíptek, és semmi bajod, nem vagy allergiás rá, ez pedig egy ajándék.


Nézd kicsit pozitívabban a körülményeket :-)

2022. aug. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
A méhek hamarosan kipusztulnak, maradnak a darazsak és egyéb rovarok beporozni, különben vége a virágos növényeknek.
2022. aug. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Ez kecskedarázs ugye? Csíp mint a nyű. Ecetet fújok rájuk és zsebsárkánnyal kezelem a fészküket. Aki velem elbánik, azzal visszabánok.
2022. aug. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom milyen darázs, csak hogy utálatosak :D Cuki méhecskék bezzeg pusztulnak... kár, hogy nem a darazsak.
2022. aug. 14. 20:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék.Utálom őket én is.Ki kell rakni darázs csapdát.
2022. aug. 15. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3as, persze, marha pozitív, ráadásul úgy fáj a csípése mint a bánat... marha nagy ajándék meg pozitív dolog, ja ...
2022. aug. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!