Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Lisztkukac+méz vs hús+cukor?

Lisztkukac+méz vs hús+cukor?

Figyelt kérdés
Mivel csóró vagyok nem tudok venni lisztkukacot s mézet a hangyáimnak. De van itthon cukor s hús. Ezekkel ki tudnám cserélni a mézet és a lisztkukacot?

2021. szept. 1. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem lehetsz csóró, hogy ne tudj mézet, meg lisztkukacot venni, bemész egy állatkereskedésbe, pár száz forintért már jelentős mennyiséget kapsz a hangyáknak, mézből a legkisebb legolcsóbb is évekig elég, szedd már össze magad😂😂
2021. szept. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

De persze a cukros víz, sőt a gyümölcslé is jó, a hús már nem annyira, de ha tudsz vwnni húst, akkor lisztkukacot is

Első voltam

2021. szept. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Húst nem veszek, hanem az van itthon mindig. Faluban lakom és nem mindig van esélyem városba menni és itt nem hinném, hogy volna lisztkukac egy random állatkereskedésbe, rendelni meg nem tudok, mert a szüleim nem engedik és ők úgy vannak a hangyákkal, hogy ha tehetnék kiírtanák az egészet 10 km-s körzetben. (Na jó nem, csak éreztetem, hogy nem nagyon kedvelik a hangyákat) De amúgy kössz a választ.
2021. szept. 1. 22:27
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak kis üveges mézek, 40gramm környéke, kb 1500 forintért.

Sosem romlik meg, ha bekristályosodik akkor csak meg kell melegítened és adhatod a hangyáknak.


A lisztkukac fontos lenne nekik pedig....

Ilyenkor jó időben könnyen találsz a szabadban is nekik amúgy.

2021. szept. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A lisztkukacot nyugodtan kezdheted tenyészteni, nem kell más mint néhány nagyobb műanyag tárolóedény és zabpehely vagy korpa.
2021. szept. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!