Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Miért van bolha az ágyamban?

Miért van bolha az ágyamban?

Figyelt kérdés

Mitől lehet?

Mit csináljak?

Szobában tisztaság van, állatom nincs, csak közvetlen ágy mellett növények, talán abból?Egyet már elkaptam néhány napja és vér volt benne.Most befújtam ágyat meg közvetlen környékét rovarírtóval.



2021. aug. 10. 21:49
 1/6 anonim válasza:
100%
Bevitted magaddal a lábadon. Egy alapos tisztítás és végük lesz.
2021. aug. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez inkább az úgynevezett ágyi poloska lesz.
2021. aug. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért az ágyra fújkálással vigyázz. Te ott alszol, 8 órán keresztül lélegzed be a mérget.
2021. aug. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1

Na az lehet.

#3

Megdöglenek nekem megéri🙃

Amúgy még annyi hogy ágyneműtartós az ágyam, viszont ott sincsenek koszos dolgok.


Ilyenek: [link]


[link]

2021. aug. 10. 22:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha agyipoloskad van, akkor azt aztan fujkalhatod az idok vegezeteig (ki tudja milyen rovarirtoval :D), hazilag szinte lehetetlen kiirtani oket.

Egyszerubb, gyorsabb, ha szakembert hivsz, mert gyorsan szaporodnak es hamar tele lesz veluk az egesz haz, ami iszonyatos lesz.

A bolha azert jobbik eset, foleg, ha allatod sincs, remeljuk “csak” az.

2021. aug. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5

Protect permetező használok.

2021. aug. 11. 08:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!