Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Tegnap sétálni voltunk erdős,...

Tegnap sétálni voltunk erdős, mezős részén. Mikor,haza értünk éreztem, hogy mászik rajtam valami. Gyors meg néztem és apró mák szemnyi fekete valami? volt és gyorsan kirantottam a bőrömből. A helyén csak a csípés látszik, de semmi pirosság vagybármi

Figyelt kérdés
Mi lehetett ez? Azóta vakarozunk és találok néha ilyen apró kis szarsagot. Viszont alig bírom még nagyítóval is kinezni hogy mi ez.. KB tényleg, akkora, mint egy mák szem.. Ruhákat, kimostam, kiporszivoztam mindent, felmostam, de még mindig érzem néha hogy viszket. És az az érdekes, hogy nincs csípés helye csak az az egy. Én már gondoltam kullancsra, bolhara, de atneztem magam alaposan és sehol semmi. Segítsetek, hogy mi lehet ez 😒🙄 Tippek? Hátha, van itt olyan aki jártas a turazasban vagy járt hasonlóan? Mi a picsat szedtünk össze a mezőn? Milyen rovarok, élősködők vannak amik ilyen nagyon aprók? Bocsi, hogy hosszú lett, de neten nem találok semmit

2021. márc. 4. 20:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Dokinál voltál?
2021. ápr. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#9-es vagyok. Hát ez valóban érdekes. Bennem eddig 2x volt kullancs, 1x gyerekkoromban, akkor emlékszem, hogy kapálózott a lábaival, illetve kb 10 éve, egy kis feketés-barnás valami, az ügyeleten szedték ki. Ennek most nem volt lába, olyan lapos volt, mint egy vékony réteg műbőr, de akkor is volt egy nagyon pici szúrásnyom. Lehet, hogy felfedeztünk egy új fajt?? A vicces, hogy sehol nem voltam, ahol belémmászhatott, csak kb 5 msp-re vágtam le az utat egy mini kis füves részen a járda mellett egy nagyváros közepén...
2021. ápr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Dehogy voltam orvosnál, az így is elérhetetlen haziorvosomat majd ezzel zaklatnám, hogy megcsípett valami, de nincs semmi bajom 🥴 Amúgy érdekes, mert a napokban én sem voltam erdős részen mégis kivakartam valamit a combomból :D Nem tudom mi ez, de csak nem lesz bajunk :/
2021. ápr. 13. 20:31
 14/14 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem :)
2021. ápr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!