Állatok - Gyakori kérdések
Amstaff 11 honapos nem nagyon ugat semmire . Meg nagyon jatekos szerintetek a kesobiekben fog tamadni v morogni 2-3 evesen? Vagy hogyan tudnam vaditani?
Kutyák
Kutyák
8
Cicam elvitte a kolykeit h kozosuljon ujra a bak macskakkal.12 napos cicak. Hova vihette oket? Padlas, gore? SOS, mert nagyon szeretem oket es nem akarom h elpusztuljanak
Macskák
Macskák
5
Meghalt a 12 éves tacskóm. Tegnap este meg magához próbált mindenkit csalogatni, én simogattam meg és játszottam vele utoljára. Mostanában már nem volt olyan jó...
Kutyák
Kutyák
6
Az Állatok kategóriáról:
Az Állatok kategóriában megtalálhatod a velünk élő kiskedvencek és a vadon élő állatok témáit egyaránt. Kérdezhetsz többek közt kutya, macska, madár, rovar, hüllő, kisemlős, ló tárgykörökben.
Nem csak mi vagyunk hatással az állatvilágra, hanem az állatok is hatással vannak ránk. Sok örömöt okoznak és olykor bánatot, problémát. Ezekről bátran kérdezhetsz az Állatok kategóriában, más állatbarátok tudnak segíteni saját tapasztalataikkal, történeteikkel neked.
A legnépszerűbb témák az Állatok kategóriában: akvarisztika, akvárium, állat, betegség, cica, etetés, hal, háziállat, hörcsög, ivartalanítás, kiskutya, kölyök, kutya, ló, lovaglás, macska, madár, nyúl, papagáj, tengerimalac.
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!