Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Rosszat tesz a hullámos...

Rosszat tesz a hullámos papagájoknak a párásító?

Figyelt kérdés
Nagyon beteg vagyok, és annyira köhögök, hogy csak akkor tudok létezni, ha maximumon megy a párásító. Elég nagy szobám van, az ágyam az egyik végében, a röpde pedig a másikban, így nyilván nem fúj közvetlenül rájuk semmi sem.

2018. jan. 28. 05:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen távolságból nem, de hidd el, neked sem használ. Én kipróbáltam egyszer, a pára ködcseppjei már eláztatták a szőnyeget, de a páratartalom mérő mutatója meg se moccant. Köhögésre köhögés csillapító gyógyszer kell.
2018. jan. 28. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Betegen hogy tudsz ilyen kuplerájcsináló dögökkel együtt élni?
2018. jan. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
... a párásító helyett inkább légtisztítót szerkesztettél volna.
2018. jan. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a száraz levegő tesz rosszat inkább a papagájnak
2018. jan. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak akkor használható ha MELEG párásító, ha az akkor viszont még jótékony is nekik persze takarítani kell a készüléket rendszeresen.

A hideg párásító veszélyes (embernek is elvileg) mert a levegőbe fújja a baktériumokat,gombaspórákat is(még gyakori takarítással is) ami megbetegítheti őket.

2018. febr. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!