Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagájról lenne egy...

Hullámos papagájról lenne egy pár kérdésem?

Figyelt kérdés

Van kettő hullámosom úgy vettük hogy egy fiú és egy lány...

A kérdésem az lenne mivel egy pár napja a lánynak elkezdet kékülni a viaszhártyája DE az orrlyuka körül fehér maradt még! Azt olvastam hogy ez fiatalkorban normális és hogy attól még nőstény! Ez igaz?

Illetve a hímnél ilyen lilás-rózsaszínes de az orrlyuka körül is egyforma sötét akkor ő hím? (farktolla is nagyobb illetve homokóra alakú a fejformája)

Teljesen más... A hímen észrevettem valamit a csőre felett olyan mintha picit sebes lenne neki orvoshoz szeretném vinni... De inkább én vigyem vagy a doki jöjjön ki? (azon kívül ugyanolyan jó kedvű étvágya van,eleven) Vagy csak lehet vedlik és én látom rosszul?


2016. ápr. 13. 07:05
 1/1 Kataleyya válasza:
szia. valószínüleg az amelyiket lánynak gondoltad az a fiu és amelyiket fiunak az a lány. a sebet mindenképpen nézesd meg mert elfertőződhet és le eshet a csőre amiben elpusztulhat!!!!!! inkább az orvos menjen és ne te vidd a madarakat mert a szállítás stresszes lehet számukra és könnyen rosszul lesznek és el pusztulnak vagy olyan szinten meg ilyednek hogy össze verik egymást
2016. jún. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!