Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Madártetű atka az egész...

Madártetű atka az egész házban! Hogyan irtsam ki őket?

Figyelt kérdés
2 hullámos papagájom kalitkája és ők is tele vannak piros és fekete apró bogarakkal. Elkezdtem lekezelni őket de a lakás számos ponján a kalitkától messzebb is vannak atkák. Az ágyamban a szekrényeken a tvmen és engem is csípnek. Félek hogy a többi állatot is megtámadták a nyulam és hörcsögeim. Hogyan tudom kiirtani a házamból és magamból őket?

2015. okt. 12. 07:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Van egy szer a neve Insecticide 2000 rovarölő permet 250ml (kullancs, bolha, tetű, atka, hangya, légy, moly) Ez egy nagyon jó szer szállodákban is ezt használják,szaktalan színtelen és rendkívül gyorsan hat.Én mindig ezt használom.De a madárkát nem szabad vele kezelni én a szőnyegemet és az ágyamat kezeltem vele és nagyon hatásos volt.
2015. okt. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!