Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi baja van a hullámosomnak?

Mi baja van a hullámosomnak?

Figyelt kérdés
Van egy hullámos papagájom. Mindennap kiszoktam őt engedni. Azt vettem észre, hogy néha elkezdí rázni a fejét és olyankor elkezdenek magok röpködni mindenfele. Ezek a magok a bögyéből jönnek. Kb 10-20 mag szokott kirepülni. Mi baja lehet neki? Ez egy betegség vagy normális dolog náluk. Egyébként a másik hulim nem csinál ilyet. Kérlek segítsetek. Nem akarom elveszíteni. :(

2015. aug. 18. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Huh szegény! :( nem tudom mi lehet a baja nekem is csak 2 hónapja van papagájom. Szerintem egy állatorvost hívj fel hátha tud gyógymódot ajánlani ez ügyben.
2015. aug. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én papeszom(fiú pyrrhura) akkor szokta ezt csinálni, mikor párzási időszak van. De mivel nincs párja(kézzel nevelt, nem jön ki más papagájokkal), ilyenkor kiválasztja az egyik játékát párnak, meg is búbolja rendszeresen. "Neki" öklendezi fel az ételt, azt hiszem ez olyasmi, mintha a párját etetné.:)
2015. aug. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen van egy párja, lehet hogy épp most van párzási időszaka.
2015. aug. 19. 09:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!