Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit eszik egy kis veréb fióka?

Mit eszik egy kis veréb fióka?

Figyelt kérdés
Találtam madárfiókát a földön és élt. De nem tudom hol van a fészek én feltudnám nevelni

2015. júl. 7. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
2015. júl. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Holnap pedig kérd ki állatorvos, vagy zoológus tanácsát.

2015. júl. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Duenna ***** válasza:
Magvakat. Bemégy egy állatkereskedésbe, vagy állateledelboltba, és ha mondod, hogy verébnek kell eleség, akkor össze tudtok állítani verébnek való mageleséget. Vizet feltétlen kell adni neki ebben a hőségben. Ha másképp nem i szik, akkor meg kell próbálni injekciós fecskendővel (amit gyógyszertárban lehet kapni) és vele a csőrébe csepegtetni.
2015. júl. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyi idős. A magevő madarak fiókáinak is állati fehérje kell. Én most nevelek egy rigót. A madártani egyesület honlapján azt olvastam, hogy a legjobb a lisztkukac, de ennek hiányában pl. konzerv macskaeledel is megteszi - vagy túróból, reszelt sajtból és tojásból álló keverék. A gyógyszertárban lehet kapni kalcium port, abba jó belemártani az eledelét, hogy jól fejlődjenek a csontjai.
2015. júl. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én egyszerűen macskakajával etettem az enyémet. Néha csöpögtettem neki vizet.(macskakajánál ne a száraz tápra gondolj hanem a whiskas-os zselészerűre:D )
2015. júl. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!