Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen madár tud egyhelyben...

Milyen madár tud egyhelyben repülni, ami nem kolibri?

Figyelt kérdés
Nem tudtam jól megfigyelni,de barnás szürkés színe volt és szó szerint egyhelyben repült,a rigótól kisebb méretű volt.2szer is eljátszotta felszállás után ismét lebegett.

2014. jún. 22. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
azt én is láttam már. Bár én megnyugtattam magam abban a tudatban hogy kolibri :D
2014. jún. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
rövid csőre volt,és Magyarországon nincs kolibri :D
2014. jún. 22. 12:35
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ti egy szendert lattatok, ami nem madár, hanem lepke, de nagyon gyakran összekeverik a kolibrivel, ugyanolyan az életmódjuk, mindketto tud egyhelyben repülni. Nezzetek utana a google-ben. :)
2014. jún. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
OOO megnéztem. Pont ilyen volt. és a strand bejáratánál szívogatta a virágokat. +1 az előttem szólónak
2014. jún. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, valószínűleg kacsafarkú szender lesz.

[link]

Hasonlít?

2014. jún. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az enyém 100% hogy madár volt.A szendert ismerem.A verébtől nagyobb de a rigótól kisebb volt.
2014. jún. 22. 13:51
 7/8 anonim válasza:
Én madarász vagyok, és terepen elég gyakori fajnak számít. Nem mondom, hogy más madár nem képes ilyesmire, de a leírásod alapján legvalószínűbb, hogy cigánycsuk.
2014. jún. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Talált!

Pontosan így nézett ki [link]

Egyépként ez a belvárosban a kertünkben történt :)

Köszi a segítséget!

2014. jún. 27. 13:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!