Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Az normális ha a hullámosaim...

Az normális ha a hullámosaim csak akkor nyugodtak ha fent vannak a szekrény tetején, jóval magasabban a fejünk felett?

Figyelt kérdés
látszik rajtuk hogy idegesek meg minden de ha feltesszük őket akkor lenyugszanak...

2014. jún. 21. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Mióta vannak meg? Mekkora a kalitkájuk és milyen magasan van?

Nem lehet, hogy félnek a szobától, hogy még nem szokták meg? Maguktól jönnek ki a kalitkából?

2014. jún. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
minimum fél éve megvannak, és igaz nem teljesen de kézhez vannak valamennyire szoktatva, a ketrec nem olyan nagy de naponta vannak röptetve egy kb 5x5m-es szobában... maguktól kijönnek ha kinyitjuk az ajtót, és ha megéheznek vagy megszomjaznak vissza is mennek, addig meg vagy repkednek, vagy csak ülnek a függönykarnison és nézik mit csinálunk, vagy csesztetik, tépkedik a macska szőrét még az alszik...
2014. jún. 22. 13:32
 3/4 A kérdező kommentje:
egy ideig pedig jó volt nekik lent nem volt semmi gáz, de aztán ( kb max 2 hnapja ) egyszer feltettem őket mert pakolásztam és hogy ne essen rájuk semmi meg ne lökjem le őket feltettem őket azóta nem jó nekik csak fent, ne értsetek félre, nem baj hogy ott vannak fent, sőt mert még véletlen sem esik rájuk semmi a szekrényről csak furcsállom hogy mi bajuk lent mikor előtte jó volt nekik
2014. jún. 22. 13:37
 4/4 A kérdező kommentje:
35x22x31 centis a kalitka
2014. jún. 22. 13:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!