Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Papagájokat szokták tisztítani...

Papagájokat szokták tisztítani? -hullámosra gondolok.

Figyelt kérdés
Az enyém fehér, s a farktolla már szürke. Szóval van vlmi módja?

2012. máj. 21. 18:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nem úgy értettem, hogy tépi erőstakkal a tollait, hanem vakarózik. Azt olvastam, és egy madártenyésztő is alátámasztotta, hogy rengeteget szeretnek foglalkozni magukkal, tollaikkal. Tényleg próbálom a legjobb dolgokat adni neki, nem spórolva, hanem hogy jól éljen csak még nem vagyok profi papagájtartó.

-A fürdetőt megvettem, még nem akarja használni, de csak rájön, gondolom az ösztöne megsúgja hogy kellene pancsolni :D

-Amennyit tudok foglalkozom vele, délelőtt viszont egyedül van, mert suliban vagyok, de a délutánt vele töltöm(még ha tanulok akkor is a kezemen van)

-Az ételét egy speckó üzletben vettem, ezt ajánlották, a legdrágább is úgyhogy nem lehet nagyon egészségtelen( nem csak köles, hanem különféle magvak+ tojásos-lágy eledel),

- Van szépiája(tintahal váza), szokta elég gyakran mostanában azt koptatni, ezenkívül a homok is rendszeres jelenlevője a kalitkájának

Megpróbálom a lehető legjobbat adni neki mindenből, de várom mindig a tanácsokat, ötleteket.


U.I: Azt olvastam,hallottam, hogy mű papagájt és tükröt nem ajánlatos adni neki, bár sokan ezt mondják, mégis azokhoz szokik és nem a gazdihoz. Szívesebben adnék valami fajátékot, de fogalmam sincs, honnan szerezzek( kisebb városban élek, és itt papagájjátékot nem lehet kapni). Falun a nagyszüleimnél elég fa van de én faragni nem tudok. Kókuszhéjat adtam, mert azt is ajánlották játéknak, és azzal szórakozik is :)

2012. máj. 25. 19:19
 12/13 anonim ***** válasza:

Elküldtem az emailt.

Ennél a kérdésnél sok online kereskedést belinkeltem: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__madarak__2972738-help..


(játékot nem mindig csak a játékok menüpontban találsz az egyéb kiegészítők/felszerelések között is szokott lenni)

2012. máj. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszi szépen, az e-mailt mindjárt olvasom, viszont Erdélyből azt hiszem húzósabb az online rendelés, nem?
2012. máj. 27. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!