Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit jelent ha egy galamb neki...

Mit jelent ha egy galamb neki megy az ablakunknak? és utána egy angyal forma van utána?

Figyelt kérdés
2009. jún. 6. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A galamb azért megy neki az ablaknak, mert nem látja. A madarak nám látják az üveget, ezért repülnek neki...

És szerintem az, ohgy utána maradt az a forma azt jelenti hogy koszos volt a galamb és a nyoma az üvegen maradt...

2009. jún. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
semmit az ég világon
2009. jún. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

biztos jézuska külde:D

az h túl tiszta az ablakod:D és a galamb nem látja hg ott üveg van.. sőt nemcsak a galab, multkor a barátom is belefejelt egy kirakat üvegébe... anyira nézte mi van az üveg másik oldalán.

2009. jún. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
a mi ablakunknak is folyamatosan nekirepülnek a madarak...sajnos nem látják szegényk, hogy ott az ablak...az angyalforma meg csak a hirtelen árnyéka vagy az, hogy a retinádba beleégett a galamb képe és még pár pillanatig látod...próbáld ki, h nézel vmi világosat sokáig, nézz másfelé és pislogj...ott lesz az alakja annak, amit néztél :D
2009. jún. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Valaki vár rád odafenn...??
2009. jún. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez egy jel volt hogy meg kell pucolni az ablakot :) Bár nálunk az a baj hogy tul tiszta..Állandoan az ablakban vannak és lesnek befelé miközben én tévézek...Próbáltam már sötétítővel, de akkor meg addig kopognak az ablakon míg el nem húzom a függönyt...Olyan érzésem van, kezdenek egyre pofátlanabbak lenni a madarak :-)
2009. szept. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem azt valaki direkt vágta az ablakhoz.Az angyalka utána pedig az unalom és a szófosás jelképe további boldog karácsonyt!😃
2017. ápr. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!