Kezdőoldal » Állatok » Madarak » 1 hete vásároltam két nimfapap...

1 hete vásároltam két nimfapapagájt. Az eladó sem tudta megmondani pontosan a nemüket. Egy fiút és egy lányt szerettem volna. Most 8 hónaposak. Honnan és miből lehet megállapítani a nemüket?

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz a nemüket megállapitani. Van a pofijukon piros folt. Ha nagyon élénk akkor fiu. Ha halványabb akkor valoszinü tojo. Csak az a baj, hogy nincs mihez viszonyitani.
2009. jún. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Mindkét madár pofiján egyforma színű narancssárga foltot látok. Nem akarom őket tenyészteni, megtartom akkor is, ha egyneműek. Nem lehet abból baj, ha egyneműeket tartok együtt? Nem fognak marakodni?
2009. jún. 17. 05:41
 3/4 anonim válasza:

nem maximum be lezbulnak! xD

Nekünk 2 lány kutyánk van és leszbikusak, undorító.. xD

2009. okt. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kloákavizsgálat. Elvileg ha megnyomod, a fiúnak egy kis kitüremkedés jön ki belőle, a madárpiszok mellett...
2010. máj. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!