Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mennyibe kerül és meddig él...

Mennyibe kerül és meddig él egy barátpapagáj?

Figyelt kérdés
Továbbá azt szeretném kérdezni, hogy mennyivel másak az igényeik a hullámostól, kivéve azt, hogy nagyobb kalitka kell! Saját tapasztalatokat, tanácsokat is írjatok! Köszönöm! :)
2011. szept. 6. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Sajnos a mi barátainkról nem derült ki, hogy mennyit élnek, mert kirágták magukat a röptetőből.

A csőrüknél csak a hangjuk erősebb, lakásban való tartásra semmiképp sem ajánlanám őket. Inkább kertes házba való. Ahol nincs jelzőkutya, a kapu mellé szokták építeni a röptetőt, mert ha idegent látnak, ordítnak, mint a veszekedettek.

De nekem nagyon aranyosak ezzel együtt, sőt épp ezért, újra szeretnénk venni, én sem tudom viszont, mennyi az aktuális áruk.

2011. szept. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)


Remélem még írnak! :)

2011. szept. 6. 13:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én most vettem 15.000 volt...;)
2011. szept. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszi!
2011. szept. 23. 19:42
 5/5 viroook válasza:

Minekünk van 2 hát ..... egészen nagyon idegesítő jah és nem érik meg a pénzüket mert kártékonyak meg hangosak.



By:egy barát papagáj tartó lánya

2014. aug. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!