Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogy adhatom hullámos papagájo...

Hogy adhatom hullámos papagájomnak a homokot?

Figyelt kérdés
Heti hányszor adhatok neki és bele lehet keverni a magokhoz vagy külön tálba adjam neki?
2009. márc. 17. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A kalitka aljára, légyszíves. Kajájába vagy külön tálkába NE, felejtsd el. A kalitka aljára, én teszek alá egy papírt is, hogy könnyebb legyen takarítani, oda végzi a dolgát, és az emésztéséhez amennyi kell, annyit fölcsipeget, és kész, nem kell külön még ezen felül.
2009. márc. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Kalitka aljához, vagy külön tálkába.
2009. márc. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Kalitka aljára csak akkor tedd,ha ürülékfelfogásra akarod használni! Nekem olyan kalitkám van,aminek az alsó rácsa és a tálca között van 5-6 cm üres hely,így homokot szórni alulra "csipegetésre" teljesen feleslges.Ha neked egyben van a rács meg a tálca,vagy nincs is egyáltalán alsó rácsa,akkor egy edénybe tedd,de lehetőleg olyan helyre,ahonnan nem tud belepiszkítani! A mageleséghez keverni nem célszerű,és nyugodtan legyen benn neki folyamatosan!Ha elfogyott,kiszórta,belekoszolt (nagyon) akkor cseréld ki.
2009. márc. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem tudom, kik értenek itt jobban a madártartáshoz, de természetes élőhelyükön sincs különválasztva nekik, és én se választom külön, és minden madaram egészséges, a 7 éves hullámos is, és a másfél hónapos nimfa gyerekek is.
2009. márc. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
egyértelmű, hogy a kalitka aljára kell szórni!
2009. márc. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De én nem alomnak akarom neki adni,ez nem is jó alomnak mert ez csak egy kis zacskó ami CSAK etetésre van....értsétek már meg.Alomnak van külöm másik homok.
2009. márc. 21. 06:37
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
3. válaszoló vagyok:mint ahogy írtam,tedd egy kis tálkába,de olyan helyre,ahonnan nem tud belepiszkítani.Természetesen mindenhogy meg fogja találni a módját,hogy "belecsináljon",de mégsem kakit fog enni egy kis homokkal,mint ahogyan azt azok a madarak eszik,akiknek az alomból kell felcsipegetni.
2009. márc. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A magkeverékhez teszek mindig, a tetejére szórva, miután kifújtam a magból a héjat. Ide teszem a tört tojáshéjat is.
2009. okt. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A ketrece aljára rakj egy újságpapírt, ara szórd a homokot!
2018. máj. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!