Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hol és hogyan foghatnék be...

Hol és hogyan foghatnék be nem védett madarakat pl dolmányos varjú?

Figyelt kérdés
?
2009. febr. 14. 13:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
61%
Én voltam valamien táborban,és ott mutatták,hogy hogy kell bedfogni madarat.Az egy külön dolog hogy megkülömböztesd őket,olvass utánuk könyvben,interneten hogy még is hogy néz ki mondjuk egy szarka.Ami a befogást illeti,első sorban vegyél egy 7-10 méteres hálót.Akaszd ki egy fára,és elvileg mindíg kell nézni,és ha fogsz valamit,azt nem tudom hogy hogy vedd ki.
2009. márc. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
64%

nem értek egyet vele, hogy vadmadarat tarts, de megpróbálhatod.

Sok türelem és idő kell a befogáshoz. ahol sok ilyen madár van(pl.parkban,tónál stb.)oda rakj le egy ketrecet ragd tele kajával és az ajtajára köss egy madzagot úgy, hogy ha megrántod mecsapódjon.A ketrec köré szórj magokat.persze jó messzire kell lenni a ktrectől, ezért olyan madzagot köss ami nem nyúlik, szóval kemény.

2009. márc. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 dozzer válasza:

Uristen akkorákat tudtok írni hogy az hihetetlen.

miért hiszitek azt hogy az állat az állat az ember meg olyan marhára okos hogy csak neki lehet egyedül tudata.

szerintetek ezekkel a módszerekkel elkapom és hazaviszem és akkor biztos majd meg fogja szokni a fejemet és akkor mindenki örülni fog?

lehet te is ezt tennéd hogyha sétálnál az utcán és jönne egy kocsi és kiugrálnának és be vágnának az autóba és el vinnének valahova szerintem te is megprobálnál ellenálni de ha látod hogy semmi értelme az ellenálásnak akkor inkább abba hagyod és inkább elviseled.

ha azt akarod hogy ne legyen ilyen probléma amit amúgy egyszer már le írtak hogy fiókát kell találni.de nem tojást nem kifejlett madarat hanem fiókát.ha téged nagyon kicsi korodban örökbe fogadtak akkor addig nem is gondolsz rá hogy ők nem a szüleid csak akkor ha már meg tudod.szerintem ezen mindenki el gondolkodhat egy kicsit.

és még a kérdéshez hozzá fűzném azt hogy amilyen madarat akarsz tartani utána nézel hol lehet öket meg találni. keresel egy fészket ahol csipognak és kiveszed és felneveled enyire egyszerünek hangzik de 24 orábol 26 ot vele kell foglalkoznod:D

2010. júl. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 dozzer válasza:
és hogy pontosítsak nem az éppen kikelt fiókát kell haza vinni hanem pont fészek el hagyás elött
2010. júl. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Anarchy1 válasza:
0%

EGGYET ÉRTEK AZ ELÖTEM VÁLASZOLÓVAL DE "24BÖL 26 OT FOGLALKOZNI KELL VELE AZ KÉSZ RÖHELY 1.A VADONBAN AZÉRT CSIPOG ÉS VISIT MERT ÉHES ÉS NEM TUDJÁK 1EGYSZERE EMGTÖMNI ŐT CSAK SZÉPEN LASSAN.

2.HA FOGOD ÉS GILISZTÁVAL LISZT KUKACCAL KUTYA KAJÁVAL MACSKA KAJÁVAL KIS ZÖLDSÉGEL ETETED 1SZERRE ADDIG AMÉG ABA NEM HAGYJA AKOR KUSSOL -.- ÉS HA ELKEZDNI MEGINT EZT DE NAPI 3X MAX 4X ESZIK IGY NAH CSAK ANNYI AMUGY ÉN IS SZERETNÉK VARJÚT VAGY SZARKÁT CSAK IDÉN LEKÉSTEMA FIÓKÁROL MEG NÉZEM A MONORI NAGY BÖRZÉN HOGY VAN-E IDE MADÁR AMI MÁR KÉZHEZ SZOKOTT AZT CSŐ

2012. júl. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Mit ordibálsz nincs kis betű a billentyűzeteden ember -.-""
2014. okt. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!