Milyen madarat lenne érdemes tenyésztésre tartani? Továbbiak lent!
Szóval szeretnék madarat tenyészteni csak nem tudom eldönteni! Van az udvaromban egy elég nagy galambház amiben volt 50 pár galamb fedett oldalról is!
Olyan madarat keresek lehet papagáj akármi amit érdemes tenyészteni az ár nem számít!
Légyszi segítsetek!
Köszi
Ja és max az ár olyan 20ezer felé ne nagyon menjen!!!
Köszi előre is
A rózsás kakadu azért nem jó, mert gondolom fűtetlen a hely, ahol tartanád őket.
A hullámost, kecslét, rozellát tudom, hogy bírják a hideget. A rozi nem nagyon megy mostanában, a hullámos fogyómadár, hiszen majdnem mindenki azzal kezdi a madarazást, a kecske szerintem nagyon jópofa, nem túl drága, nem kényes, eddig mindig könnyen el tudták adni a madarászok.
Szerintem olyan madarat keress, ami a körülményeknek megfelel, és ne az alapján, hogy mennyire kelendő, mert az folyton változik.
gfero, neked vannak madaraid?
A nyáron kitett madarakat kint lehet teleltetni megfelelő körülmények között, megfagyni nem fognak. Jó, itt nem az amandinákra gondolok, hanem pl a fent említettekre.
Ha még nyáron ki vannak téve, akkor hozzászoknak a környezethez, ha szélvédett, fedett helyen vannak, akkor simán áttelelnek. Ősszel, tél elején vett fűtött helyről származó madárnál nem érdemes kockáztatni.
Az pedig, hogy mondjuk két évet szobában élt, azt már nem lehet kiszoktatni, már bocsánat, de hülyeség. A legjobb kecse tojóm szobából származik, egy éves elmúlt, amikor hozzám került, idén a legnagyobb hóban rakott kint tojásokat!
Erről ennyit.
Utánna kell nézni a madarak igényeinek és az alapján választani.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!