Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan tudnánk elijeszteni a...

Hogyan tudnánk elijeszteni a papagájokat a környékünkről?

Figyelt kérdés

Kölnben lakom és itt nagyon alszaporodtak a Sándor papagájok. Erről nem tudtam, mielőtt ideköltöztem.

A környéken lakók etetnék az őshonos fajokat de a papagájok minden élekemforrásukat felélnek.

Az elmúlt két hónapban úgy megszaporodtak, hogy az egész környék zajos, még a kisbabák is felriadnak a hangos rikácsolásokra.

Elsősorban papagáj szakértőket kérdezném. Van rá módszer, hogy kifejezetten, csak ezeket a papagájokat elriasszuk de az őshonos fajták ne riadjanak el? Tudom, nehéz kérdés.


aug. 12. 08:44
 1/8 anonim válasza:
100%
Ez ezzel jár. Szerintem nem tudjátok már elhessegetni őket onnan. Gondolj bele. Nem csak te vagy az egyetlen akit zavar.
aug. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá módszer. Elszaporodtak, ez van. Befogni őket nem fogja senki, így marad a megszoksz, vagy megszöksz.
aug. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincsen, szerencsére. :)

Imádom őket - már Bonnban is vannak szerencsére.


Sajnos előbb kellett volna tájékozódni - ez olyan szitu, mint mikor valaki partmenti városkába költözik, aztán kiakad a sirályokra. :D

aug. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

3-mas, azért ez nem a legjobb példa már bocs.

aug. 12. 18:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Hivatalos madarászok kell befogják őket. Te nem nagyon tudsz tenni semmit állatkínzásba átívelés nélkül.

Sajnos ez is az idióta emberek miatt van.

Mindenféle ilyen eset van, kajmánokat is engedtek már el a Marosban..

aug. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a választ!
aug. 14. 09:53
 7/8 anonim ***** válasza:
merre van ez
aug. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kérdező Kölnben van, de itt Bonnban is vannak már kissándor és nagysándor papagájok is. A Rajna-parton laknak és költenek. Reggel is láttam/hallottam az ablakból egy 25 fős csapatot, irtó édesek! :)
aug. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!