Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A madarak pisilni is tudnak...

A madarak pisilni is tudnak vagy csak és kizárólag kakilni? Mert eddig csak azokat a fehér foltokat láttam ami ugyebár a székletük, de akkor pisilni nem szoktak?

Figyelt kérdés
aug. 10. 19:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
32%
De nem maradt a tojásnak nyoma sem. Szerintem elvihették másik fészekbe.
aug. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
100%
Csak azt nem értem, hogy került ez a kérdés az emberi tulajdonságok kategóriába?
aug. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
85%
Lehet mert ember látta a galambsz.rt, nem a galamb az embersz.rt🤣
aug. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy gyerek korodban nem mondták neked ?: "Érdekes, mint a kiscsirke. Iszik és nem pisil ! " Ha valamin csodálkoztál . Ezek szerint most csodálkozol, hogy a madár nem pisil. De érdekes lenne, ha egy gólya felemelné a lábát, és lehugyozna a fészekből ! :)
aug. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
annyiban jobb nekik hogy így tuti nem küzdenek soha életük folyamán székrekedéssel mint mi, "tökéletes" emberek :D
aug. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
77%

" ha egy gólya felemelné a lábát," Kutyában is csak a kan teszi így. :D


De most, hogy felhztad a témát, én úgy tudom, hogy a madarak nem is tudják visszatartani mert nincs záróizom. Tehát amikor jön, akkor jön.

Hogyhogy nem fosnak a fészekbe?

aug. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy nem tudja visszatartani biztos érzi mikor jön és odébb megy én így tudom elképzelni
aug. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
77%
A madarak kétszínűt ürítenek, a sötét (zöld, barna vagy fekete) maga a széklet, a fehér rész a "vizelet" - de nekik más állagú, mert a vízvisszatartást tökélyre fejlesztették. Vizes állagút tehát nem pisilnek, de a fehér része az ürüléknek, az a vizelet.
aug. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
69%
Én láttam már fecskét "lehugyozni" egy másik fecske fészket gondolom megjelölte, mint a kutyák...😆
aug. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze 19, most hagyd abba a pálinkát. :D
aug. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!