Szeretnék egy kalitkát rendelni, mondanátok róla véleményt?
Figyelt kérdés
Hulllámos papagájnak vennénk meg 2-en vannak.
Neten rendelném, mi a rizikó benne?
2022. dec. 26. 16:53
1/4 anonim válasza:
Ez kicsi a 2 hullámosnak. Emellett (szerintem) nagyon drága.
a legjobb szerintem, ha próbálsz (rokoni, ismerősi segítséggel) csinálni. Ha ez nem megy, csináltatni.
Mi egy régi ruhásszekrényből csináltunk, oldalára elfektetve 180 cm hosszú, kb. 100 cm magas és olyan 70 c mély.
2/4 anonim válasza:
Én szétnéznék neten, használatat a töredékéért lehet találni. Ennyiért még röpdét is.
3/4 A kérdező kommentje:
Ilyen árban és méretben röpdét nem találok.
2022. dec. 26. 18:02
4/4 anonim válasza:
Ilyen méretben nem is fogsz, mert ez csak egy túlárazott kalitka. Jófogáson beírtam, hogy röpde,az első oldalon találtam 40-50 között ruhásszekrény méretűt hármat is, Fót, XV. kerület meg talán Dunántúl volt a 3. Olcsóbb is volt valami otthon tákolt lécből 15-ért, annyi anyag meg eszköz igénye volt, hogy azt még szerintem én is meg tudnám csinálni, akkor is, ha egy műanyag szemeteslapát az egyetlen szerszámom.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!