Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért látok mostanában egyre...

Miért látok mostanában egyre több halott madarat?

Figyelt kérdés

Ennyire nem bírják a hőséget? (mondjuk korábbi nyarakon nem rémlik, hogy ennyire gyakran láttam volna halott madarakat)

Mert amúgy nem úgy látszottak mint akiket megtépett monjduk egy macska, mintha csak kiterültek volna.

Főleg galambok amúgy.

Múltkor kiráduláson is láttam egy döglött halat ahogy a csónakunknál úszott.

Vagy van esetleg valami spirituális jelentősége (persze ha nem hiszel ebben nem kell reagálni, csak ha valaki ért esetleg ehhez).

Kiránduláson múltkor pedig egy döglött halat láttam ahogy a csónakok mellett "úszott", ahol egyébként nem volt jellemző hal de lehet odasodródott. Ezt csak megemlítem, hogy nem csak halott madarakat látok, ami kicsit parás.



2022. júl. 20. 01:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem cinizmus volt. A napozó madarak könnyen összetéveszthetőek az elhullott madarakkal, mert a felborzolt tollazat és a mozgás hiánya miatt olyannak hathat egy laikus számára.
2022. júl. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
na, most megleptél 11. így már értem
2022. júl. 21. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!