Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért látok mostanában egyre...

Miért látok mostanában egyre több halott madarat?

Figyelt kérdés

Ennyire nem bírják a hőséget? (mondjuk korábbi nyarakon nem rémlik, hogy ennyire gyakran láttam volna halott madarakat)

Mert amúgy nem úgy látszottak mint akiket megtépett monjduk egy macska, mintha csak kiterültek volna.

Főleg galambok amúgy.

Múltkor kiráduláson is láttam egy döglött halat ahogy a csónakunknál úszott.

Vagy van esetleg valami spirituális jelentősége (persze ha nem hiszel ebben nem kell reagálni, csak ha valaki ért esetleg ehhez).

Kiránduláson múltkor pedig egy döglött halat láttam ahogy a csónakok mellett "úszott", ahol egyébként nem volt jellemző hal de lehet odasodródott. Ezt csak megemlítem, hogy nem csak halott madarakat látok, ami kicsit parás.



2022. júl. 20. 01:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Esetleg szomjan haltak? Nagy szárazság van.
2022. júl. 20. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Azért vigyázz, nehogy zombiként rád támadjanak. :O
2022. júl. 20. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Napoznak, hogy megszabaduljanak az élősködőktől.
2022. júl. 20. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Pont tegnap láttam egy posztot hogy tegyen ki mindenki vizet a madaraknak, mert szomjan halnak. Igaza lehet az egyesnek.
2022. júl. 20. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Én két tálkában tettem ki vizet, tegnap az egyiknél 4 feketerigó lubickolt, szinte váltották egymást, a másikon meg egy rozsdafarkú meg egy cinege volt. Ajánlom mindenkinek, jó őket nézegetni. Na mondjuk a csónak mellett elúszó az biztos nem szomjan halt :-/
2022. júl. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Szárazság, ennek következményeként kajahiány, giliszták rovarok elbújva. Nincs kaja, nincs víz, ellenben van rovarirtás, macska, elütik az autók, áram rázza meg stb. Sok az emberi ténywző is.
2022. júl. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Aki lepontozott az most keressen rá a sunbathing kulcsszóra! És szégyellje magát.
2022. júl. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
én is raktam ki vizet a kertbe
2022. júl. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

Hozzánk még a mókusok, vaddisznók (vizet keresni) is lejönnek inni, iszonyatos szárazság van. Elpusztulnak a fészekalljak.

Minden nap friss víz van kitéve. Ami nagyon érdekes, hogy mióta ilyen brutális vízhiány van, a madarak nem fürdenek a vízben csak isznak belőle. Több eszük van, mint nekünk.

2022. júl. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
a döglött madarak nem sunbathingolnak, csak nem cinizmusból írtad-e?
2022. júl. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!