Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Fura, agresszív madarak...

Fura, agresszív madarak jelentek meg a kertünkben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindig d.u., este felé jönnek, nagyon hangosak, idegesítőek, és úgy tűnik, agresszívak is, àllandóan a cicàm körül kőröznek, de attól is tartok, hogy a cicàm elkaphatja őket, màr egyet lehet, hogy el is kapott. Nem tudom, milyen fajta madarak lehetnek, majd megpróbálom lefotózni őket, és megnézni madàrhatàrozóval..

Hogy tarthatnàm őket tàvol? Egészen közel jönnek, a teraszra is.

Köszi előre is!


2021. máj. 20. 20:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Úristen! Vajon ki lehetett, de izgalmas. 🤔 Jha, hogy ez neked poén volt? Az gáz. :D


Nem különösebben, a szomszéd ügyes macskái is csak addig fognak vadászgatni, amíg ki nem vasalja őket egy autó.

2021. máj. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Nyilván nem fogom neked bizonygatni, hogy nem én voltam, csak gondoltam, ràvezetlek, hogy màsnak is feltűnt, mekkora tapló vagy, de hàt úgy làtom, reménytelen.


Ó, a cicukért ne aggódj, hàla istennek, egész nap a kertben bandáznak! :) És elég jól is végzik a dolgukat, ritkulnak a madàrkàk.

2021. máj. 26. 21:00
 23/24 anonim ***** válasza:

Kérdező, te beteg vagy.

Gratulálok, hogy hozzájárusz te és a szomszédod is a fajok kihalásához, a biodiverzitás csökkenéséhez, és erre még büszke is vagy. A macska egy invazív faj, egyes szigeteken kihaltak miatta bizonyos állatok (pl.Új-Zélandon is) valamint nagyon sokat sodort a kihalás szélére.

De neked csak a saját egód és az istenített cicuskáid számítanak.

Nyugodtan küldözgethetsz az anyámba oda-vissza, attól még a társadalomban egy kivételesen nagy barom s€ggfej vagy.

[link]

A hozzád hasonló buta, manipulálható, frusztrált idióták miatt tart ott a világ, ahol tart. Ha majd a méhecskék is megritkulnak meg a bogárkák meg a golf-áramlatocskák, akkor talán megérted, hogy a madárkákat sem jó ötlet írtani, mert ha a környezetünket tesszük tönkre, magunkat tesszük tönkre, mert összeomlik az ökoszisztéma-ez már elkezdődött.

De gondolom a Mónika-show szintjén mozog az értelmed, olyanokról, hogy Attenborough-dokumentum filmek, nem hallottál. Nem fogok veled vitatkozni többet, nincs kivel, csak tudnod kell róla, hogy egy rosszindulatú, buta, pökhendi barom vagy, aki káros a környezetére.

2021. máj. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Jól van, gondolj amit akarsz...

10 éve vegàn vagyok, elsősorban az állatok miatt, ha tudni akarod. Az Attenborough dokumentumfilmet pontosan azért nem néztem meg, mert nem bírnàm benne làtni az àllatok szenvedését. Persze ez nagyon ellentmondásos azzal, hogy akkor miért akarom irtani a madarakat. Sajnálnàm őket, ha szenvednének, de ezek a madarak rohadt pofàtlanok, ha nem csinàlnàk ezt, magamtól eszembe nem jutnat őket bàntani. Menjünk csak vissza a probléma elejére:leírtam, hogy undorodok a madaraktól, (na te erre pöccentél be, és kezdtél el személyeskedni). Akkor most leírom neked, hogy te is megértsd, nem csak úgy undorodok tőlük, hanem fizikailag, valószínűleg gyerekkorból (de neked ehhez semmi közöd) eredeztethetően VISZOLYGOK, ezért attól plàne kifordulna a belem, ha nekem kellene őket feltakarítani. De maguknak keresik a bajt, ha pedig a macskàk kapjàk el őket,ugyan kérlek, hàt pont te, ne ismernéd az àllatvilàg tàplàléklàncàt??

Ami meg az ökoszisztémàt illeti, teljesen egyet értek, ennek a földnek màr kampó...de kösz,hogy elmondtad ezeket.

Az intelligencia szintem jóval a tiéd fölött van, ami abból is látszik, hogy nem esek neki valakinek, ha nem ért velem egyet, és ha nem ismerem a hàttértörténetet.

Az ember gyarló, és önző, de ami talàn még rosszabb, hogy te

még korlàtolt is vagy.

2021. máj. 27. 12:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!