Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Budapest esetleg Budapest...

Budapest esetleg Budapest környékén Nimfa papagáj tenyésztő? Olyan tenyésztő akitől folyamatosan lehet venni

Figyelt kérdés
Kerestem de nem találtam fontos lenne ,hogy minnél kissebben tudjuk elhozni ,hogy kézhez szokjon , aztán ha kézhez szokott vennék neki egy párt . Csak nem talalok tenyésztőt
2021. márc. 12. 08:09
 1/2 anonim válasza:
100%
Nem csak a fiatal madarak szoknak kézhez, ezért ne ez legyen a legfontosabb,(kézzel nevelt madarak van, hogy nem ismerik meg a fajtársaikat) fiatalabb és fiatal madár ugyanolyan hamar össze barátkozik az emberrel, és azt ajánlom, hogy minél hamarabb szerezzél be neki egy párt, vagy ha lehet a párjával együtt hozd haza. A madarak társas lények és az egyedül tartása toll tépkedéshez, illetve rikácsoláshoz vezet. Madár társaságban is kézhez szokik. (Hiszen a természetben több ezres rajokban mozognak és 0 - 24 - ben együtt vannak.:)
2021. márc. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen , erre már rájöttem , viszont még mindig nem tudom ,hogy hol találok tenyésztőt , kerestem de sehol
2021. márc. 15. 10:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!