Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Papagajokat budapesten hol...

Papagajokat budapesten hol lehet venni?

Figyelt kérdés
Paromnak szeretnek evfordulora, hol tudnek venni elsosorban hullamos papagajokat de igazabol barmilyet? Jo kisallatkereskedes vagy tenyeszto?

2020. szept. 6. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Először kérdezd meg hogy biztos szeretné e és tényleg gondozná őket. Meglepetésből nem veszünk állatot. Gondolj bele mi lenne ha a bárod nem gondozná őket. Etetnéd itatnád őket? Kiengednéd őket hogy repüljenek? Takarítanád a ketrecüket? Ha ezeken a kérdéseken átrágtad magad akkor egyből tudod a választ hogy tényleg kell e papagáj. Állatkereskedésből ne vegyél állatot inkább keress fel tenyésztőt.
2020. szept. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Vannak nagyon jó kisállatkereskedések, nem kell tőlük tartani. Csak madarakkal nagyon kevesen foglalkoznak. Egy időben papagájoztam és nem tudom, hogy miben lett volna rosszabb a kereskedőhöz eladott papagájom, mint a nálam lévő.

Akinek renszeresen elad a tenyésztő, annak minőséget ad, mert állandó vevője az a néhány bolt. Aki csak egyet vesz...

Egyik sem garancia.

2020. szept. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Régebben a Rájában voltak papagájok. Nem tudom, hogy az új helyükön tartanak-e.

[link]

2020. szept. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, eddig volt 2 papagaja de sajnos azota lhunytak es a legutobbi is 1 honapja, ezert megakartam lepni egy uj kis papagajjal mert nagyon szereti oket es megbeszeltem vele hogy egyutt nezzuk ki😊koszonom a valaszokat, majd elnezunk!
2020. szept. 7. 23:48
 5/5 anonim ***** válasza:
43%
Érdemes facebook csoportokba belépni. Kiírod, mit keresel és szinte biztos, hogy jelentkezni fognak. Magánszemélynél sokkal olcsóbb és látod is hogyan volt tartva, honnan származik a madár.
2020. szept. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!