Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A papagájokat párban kell...

A papagájokat párban kell tartani, de akkor nem is tudnak megtanulni beszélni?

Figyelt kérdés
2019. máj. 3. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen papagáj? Ha sokat foglalkozol vele, akkor megtanul, ha együtt is vannak. De stresszes neki, ha egyedül van :(
2019. máj. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

40 éve tartok papagájokat, de nem tudom a választ.

Soha nem akartam hogy tudjanak beszélni.Nem emberek.Nekem ez nem volt fontos.

Viszont az mindennél fontosabb volt, hogy mivel a papagájok kolóniában, csapatban élnek, ezért úgy is kell őket tartani, másképp nem érzik jól magukat!Csak azért tartani, hogy szenvedjenek, mert nem adjuk meg nekik ami kell, ez lelketlenség.

Tehát inkább 2 papagáj, ha kistestű még több, mint hogy 1 papagáj és beszéljen.Mert ez neked lehet szórakoztató dolog, de neki nem az.

2019. máj. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Általában a nagyobb testű papagájok taníthatók beszélni. Ismerősömnél is van egy jákó papagáj pár, azt mondja, egymástól is tanulnak szavakat. Egymáshoz is, és a gazdájukhoz is ragaszkodnak.
2019. máj. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy megtanul-e beszélni inkább az adott madártól függ nem attól hogy van-e párja.
2019. máj. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!